Субота, 17.11.2018, 12:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Наші досягнення | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Статистика
Друзі сайту
Сайт Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області
Наші досягнення
2018/2019 навчальний рік

Диплом ІІ ступеня відділу освіти у I (міському) етапі ХVІ Всеукраїнського турніру юних правознавців - Удовиченко Андрій  (9-А клас).

 
Наші досягнення
2017/2018 навчальний рік
 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін:

І місце – Вовк Даніїл (9-А клас), біологія, вчитель Криловецька Н.В.

ІІІ місце – Бакай Неонелла (8-А клас), українська мова та література, вчитель Сергєєва Ж.А.

 

ІІ (обласний) етап

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

ІІІ місце – Емран Рімма (9-А клас), відділення «Математика». Тема науково-дослідницької роботи «Рівняння та нерівності з параметрами»; керівник – Муженська В.П. 

 
 
 
Вітаємо переможців І (шкільного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Учні, які посіли перше місце:

  • з п’яти предметів – Лихобаба А. (10 кл.), Кисіль М. (11 кл.),
  • з чотирьох  предметів – Захарченко О. (8-А кл.), Вовк Д. (9-А кл.), Бурик С. (10 кл.), Калюжна Д. (11 кл.),
  • з трьох предметів – Бакай Н. (8-А кл.), Котенко А. (8-Б кл.), Емран Р. (9-А кл.), Половніков Я. (9-А кл.), Лактіонов А. (9-А кл.),  Підгорний І. (10 кл.), Валєнков Я. (11 кл.), Іванків А. (11 кл.),
  • з двох предметів – Снігуренко О. (7-Б кл.),   Чистопрудов І. (7-Б кл.),  Альохін В. (7-Б кл.), Глущенко Є. (10 кл.),  Кофан І. (11 кл.), Марцінко Б. (11 кл.),
  • з одного предмета – Гладуш М. (5-А кл.), Єрмоленко О. (6-Б кл.), Пальваль А. (6-Б кл.), Яцевич Я. (7-А кл.), Даценко І. (7-А кл.), Брусєнцова В. (7-Б кл.), Верьовкіна С. (8-А кл.), Жифарська Д. (8-А кл.), Озябла А. (9-А кл.), Купрієнко С. (9-А кл.), Видничук С. (9-А кл.), Чечуков А. (10 кл.), Шинкаренко В. (10 кл.), Шевченко Є. (10 кл.).

 

 
Наші досягнення
2016/2017 навчальний рік

Вітаємо завідувача бібліотекою Федотову Н.В. з перемогою в міському етапі Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" - 2017 в номінації «Бібліотека − виховний простір навчального закладу»

 

Вітаємо переможців! 

ІII (обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

IІ місце - Снігуренко Олеся (6-Б клас), учитель Погрецька Л.Я.;

ІІІ місце - Емран Римма (8-А клас), учитель Сергєєва Ж.А.

 

  

 

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад

І місце    іноземна мова (англійська) 

Половніков Ярослав (8-А клас), учитель Чорнякова О.В.

І місце     фізика 

Половніков Ярослав (8-А клас), учитель Мініна Л.М.

ІІ місце    трудове навчання

Полянська Надія (11 клас), учитель Погорєлова Г.В. 

ІІ місце    екологія

Шульга Валерія (11 клас), учителі Садченко А.Р., Тарасенко Н.О.

 ІІ місце    фізика

Захарченко Олександр (7-А клас), учитель Мініна Л.М. 

ІІІ місце  трудове навчання

Емран Римма (8-А клас), учитель Погорєлова Г.В.;

Купрієнко Софія (9 клас), учитель Погорєлова Г.В.;

Соколова Анастасія (10 клас), учитель Погорєлова Г.В.;

Марцінко Богдан (10 клас), учитель Шмат О.М.

ІІІ місце  іноземна мова (англійська) 

Бурик Сергій (9 клас), учитель Бардіна З.Б.;

Кисіль Микита (10 клас), учитель Бардіна З.Б.

ІІІ місце  історія 

Валєнков Яніслав (10 клас), учитель Шестопалова А.Л.

ІІІ місце  українська мова та література 

Озябла Аліна (8-А клас), учитель Сергєєва Ж.А,;

Новикова Дарина (11 клас), учитель Погрецька Л.Я.

 

II (міського) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

II місце 

Садченко Софія (3-А клас), учитель  Половинко Н.С.

II (міського) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

I місце  

Емран Римма (8-А клас), учитель Сергєєва Ж.А.;

Снігуренко Олеся (6-Б клас), учитель Погрецька Л.Я.;

Пальваль Аліна (5-Б клас), учитель Погрецька Л.Я.;

II місце

Новикова Дарина (11 клас), учитель Погрецька Л.Я.;

ІІІ місце

Іванків Анна (10 клас), учитель Мадрига А.П.

 

 
Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2018