Субота, 24.08.2019, 00:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Наші досягнення | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 253
Статистика
Друзі сайту
Сайт Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області
Наші досягнення
2018/2019 навчальний рік

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін:

ІІ місце

з біології – Вовк Даніїл (10 клас), біологія, учитель Криловецька Н.В.

ІІІ місце - Шкільний Владислав (8-Б клас), біологія, учитель Садченко А.Р.

ІІІ місце - Снігуренко Олеся (8-Б клас), українська мова та література, учитель Погрецька Л.Я.

ІІІ місце - Захарченко Олександр (9-А клас), фізика, учитель Мініна Л.М.

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

І місце 

з української мови  та літератури - Снігуренко Олеся (8-Б клас), учитель Погрецька Л. Я.

з фізики - Половніков Ярослав (10 клас), учитель Мініна Л.М.

з біології - Вовк Даніїл (10 клас), учитель Криловецька Н.В.

з біології - Шкільний Владислав (8-Б клас), учитель Садченко А.Р.

з інформатики - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Байдалінов Д.М.

з іноземної мови (англійська) - Криволапчук Еліна (8-Б клас), учитель Чорнякова О.В.

ІІ місце

з української мови  та літератури - Емран Рімма (10 клас), учитель Сергєєва Ж. А.

з трудового навчання - Даценко Ілля (8-А клас), учитель Шмат О. М.

з трудового навчання - Лихобаба Антон (11 клас), учитель Шмат О. М.

з фізики - Захарченко Олександр (9-А клас), учитель Мініна Л.М.

з інформатики - Шкільний Владислав (8-Б клас), учитель Захарченко О.Л.

з інформатики - Котенко Аркадій (9-Б клас), учитель Байдалінов Д.М.

з інформатики - Половніков Ярослав (10 клас), учитель Байдалінов Д.М.      

з іноземної мови (англійська) - Переходченко Лада (9-А клас), учитель Анисимова І.О.

з іноземної мови (англійська) - Половніков Ярослав (10 клас), учитель Чорнякова О.В.   

з історії - Видничук Семен (10 клас), учитель Шестопалова А.Л.       

з астрономії - Вовк Данило (10 клас), учитель Мініна Л.М.

з біології - Верьовкіна Сніжана (9-А клас), учитель Яцько Л.В.   

з біології - Видничук Семен (11 клас), учитель Криловецька Н.В. 

з інформаційних технологій - Глущенко Єлизавета (11 клас), учитель Байдалінов Д.М.

з хімії - Пальваль Аліна (7-Б клас), учитель Яцько Л.В.

з математики - Рижов Ярослав (6-А клас), учитель Коноваленко Н.А.

ІІІ місце

з трудового навчання - Котенко Аркадій (9-Б  клас), учитель Шмат О. М.

з трудового навчання -  Вовк Даніїл (10 клас), учитель Шмат О. М.

з фізики - Чорнякова Ксенія (7-Б клас), учитель Мініна Л.М.

з іноземної мови (англійська) - Підгорний Іван (11 клас), учитель Чорнякова О.В.

з географії - Лактіонов Ілля (8-Б клас), учитель Тарасенко Н.О.

з географії - Захарченко Олександр (9-А клас), учитель Тарасенко Н.О.

з географії - Вовк Данило (10 клас), учитель Тарасенко Н.О.

з економіки - Захарченко Олександр (9-А клас), учитель Муженська В.П.

з економіки - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Муженська В.П.

з інформаційних технологій - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Байдалінов Д.М.

з хімії - Чистопрудов Ігор (8-Б клас), учитель Яцько Л.В.  

з хімії - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Яцько Л.В.  

з математики - Єрмоленко Олександр (7-Б клас), учитель Муженська В.П.

з математики - Емран Рімма (10 клас), учитель Муженська В.П.

 

 

ІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І місце - Пилипенко Марія,  учениця 4-А класу (учитель Кучкова Н. В.)

 

ІІ (міський) етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка

І місце - Садченко Софія,  учениця 5-А класу (учитель Погрецька Л. Я.)

ІІ місце - Пальваль Аліна, учениця  7-Б класу (учитель Погрецька Л. Я.)

І місце - Снігуренко Олеся, учениця  8-Б класу (учитель Погрецька Л. Я.)

ІІІ місце - Бакай Неонелла, учениця  9-А класу (учитель Сергєєва Ж. А.)

ІІ місце - Емран Рімма, учениця  10-го класу (учитель Сергєєва Ж. А.)

 

 

 

Диплом ІІ ступеня відділу освіти у I (міському) етапі ХVІ Всеукраїнського турніру юних правознавців - Удовиченко Андрій  (9-А клас).

 
Наші досягнення
2017/2018 навчальний рік
 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін:

І місце – Вовк Даніїл (9-А клас), біологія, вчитель Криловецька Н.В.

ІІІ місце – Бакай Неонелла (8-А клас), українська мова та література, вчитель Сергєєва Ж.А.

 

ІІ (обласний) етап

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

ІІІ місце – Емран Рімма (9-А клас), відділення «Математика». Тема науково-дослідницької роботи «Рівняння та нерівності з параметрами»; керівник – Муженська В.П. 

 
 
 
Вітаємо переможців І (шкільного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Учні, які посіли перше місце:

  • з п’яти предметів – Лихобаба А. (10 кл.), Кисіль М. (11 кл.),
  • з чотирьох  предметів – Захарченко О. (8-А кл.), Вовк Д. (9-А кл.), Бурик С. (10 кл.), Калюжна Д. (11 кл.),
  • з трьох предметів – Бакай Н. (8-А кл.), Котенко А. (8-Б кл.), Емран Р. (9-А кл.), Половніков Я. (9-А кл.), Лактіонов А. (9-А кл.),  Підгорний І. (10 кл.), Валєнков Я. (11 кл.), Іванків А. (11 кл.),
  • з двох предметів – Снігуренко О. (7-Б кл.),   Чистопрудов І. (7-Б кл.),  Альохін В. (7-Б кл.), Глущенко Є. (10 кл.),  Кофан І. (11 кл.), Марцінко Б. (11 кл.),
  • з одного предмета – Гладуш М. (5-А кл.), Єрмоленко О. (6-Б кл.), Пальваль А. (6-Б кл.), Яцевич Я. (7-А кл.), Даценко І. (7-А кл.), Брусєнцова В. (7-Б кл.), Верьовкіна С. (8-А кл.), Жифарська Д. (8-А кл.), Озябла А. (9-А кл.), Купрієнко С. (9-А кл.), Видничук С. (9-А кл.), Чечуков А. (10 кл.), Шинкаренко В. (10 кл.), Шевченко Є. (10 кл.).

 

 
Наші досягнення
2016/2017 навчальний рік

Вітаємо завідувача бібліотекою Федотову Н.В. з перемогою в міському етапі Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" - 2017 в номінації «Бібліотека − виховний простір навчального закладу»

 

Вітаємо переможців! 

ІII (обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

IІ місце - Снігуренко Олеся (6-Б клас), учитель Погрецька Л.Я.;

ІІІ місце - Емран Римма (8-А клас), учитель Сергєєва Ж.А.

 

  

 

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад

І місце    іноземна мова (англійська) 

Половніков Ярослав (8-А клас), учитель Чорнякова О.В.

І місце     фізика 

Половніков Ярослав (8-А клас), учитель Мініна Л.М.

ІІ місце    трудове навчання

Полянська Надія (11 клас), учитель Погорєлова Г.В. 

ІІ місце    екологія

Шульга Валерія (11 клас), учителі Садченко А.Р., Тарасенко Н.О.

 ІІ місце    фізика

Захарченко Олександр (7-А клас), учитель Мініна Л.М. 

ІІІ місце  трудове навчання

Емран Римма (8-А клас), учитель Погорєлова Г.В.;

Купрієнко Софія (9 клас), учитель Погорєлова Г.В.;

Соколова Анастасія (10 клас), учитель Погорєлова Г.В.;

Марцінко Богдан (10 клас), учитель Шмат О.М.

ІІІ місце  іноземна мова (англійська) 

Бурик Сергій (9 клас), учитель Бардіна З.Б.;

Кисіль Микита (10 клас), учитель Бардіна З.Б.

ІІІ місце  історія 

Валєнков Яніслав (10 клас), учитель Шестопалова А.Л.

ІІІ місце  українська мова та література 

Озябла Аліна (8-А клас), учитель Сергєєва Ж.А,;

Новикова Дарина (11 клас), учитель Погрецька Л.Я.

 

II (міського) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

II місце 

Садченко Софія (3-А клас), учитель  Половинко Н.С.

II (міського) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

I місце  

Емран Римма (8-А клас), учитель Сергєєва Ж.А.;

Снігуренко Олеся (6-Б клас), учитель Погрецька Л.Я.;

Пальваль Аліна (5-Б клас), учитель Погрецька Л.Я.;

II місце

Новикова Дарина (11 клас), учитель Погрецька Л.Я.;

ІІІ місце

Іванків Анна (10 клас), учитель Мадрига А.П.

 

 
Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2019