Субота, 24.08.2019, 00:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Всеукраїнські учнівські олімпіади | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 253
Статистика
Друзі сайту
Сайт Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін:

ІІ місце – Вовк Даніїл (10 клас), біологія, учитель Криловецька Н.В.

ІІІ місце - Шкільний Владислав (8-Б клас), біологія, учитель Садченко А.Р.

ІІІ місце - Снігуренко Олеся (8-Б клас), українська мова та література, учитель Погрецька Л.Я.

ІІІ місце - Захарченко Олександр (9-А клас), фізика, учитель Мініна Л.М.

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

І місце 

з української мови  та літератури - Снігуренко Олеся (8-Б клас), учитель Погрецька Л. Я.

з фізики - Половніков Ярослав (10 клас), учитель Мініна Л.М.

з біології - Вовк Даніїл (10 клас), учитель Криловецька Н.В.

з біології - Шкільний Владислав (8-Б клас), учитель Садченко А.Р.

з інформатики - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Байдалінов Д.М.

з іноземної мови (англійська) - Криволапчук Еліна (8-Б клас), учитель Чорнякова О.В.

ІІ місце

з української мови  та літератури - Емран Рімма (10 клас), учитель Сергєєва Ж. А.

з трудового навчання - Даценко Ілля (8-А клас), учитель Шмат О. М.

з трудового навчання - Лихобаба Антон (11 клас), учитель Шмат О. М.

з фізики - Захарченко Олександр (9-А клас), учитель Мініна Л.М.

з інформатики - Шкільний Владислав (8-Б клас), учитель Захарченко О.Л.

з інформатики - Котенко Аркадій (9-Б клас), учитель Байдалінов Д.М.

з інформатики - Половніков Ярослав (10 клас), учитель Байдалінов Д.М.      

з іноземної мови (англійська) - Переходченко Лада (9-А клас), учитель Анисимова І.О.

з іноземної мови (англійська) - Половніков Ярослав (10 клас), учитель Чорнякова О.В.   

з історії - Видничук Семен (10 клас), учитель Шестопалова А.Л.       

з астрономії - Вовк Данило (10 клас), учитель Мініна Л.М.

з біології - Верьовкіна Сніжана (9-А клас), учитель Яцько Л.В.   

з біології - Видничук Семен (11 клас), учитель Криловецька Н.В. 

з інформаційних технологій - Глущенко Єлизавета (11 клас), учитель Байдалінов Д.М.

з хімії - Пальваль Аліна (7-Б клас), учитель Яцько Л.В.

з математики - Рижов Ярослав (6-А клас), учитель Коноваленко Н.А.

ІІІ місце

з трудового навчання - Котенко Аркадій (9-Б  клас), учитель Шмат О. М.

з трудового навчання -  Вовк Даніїл (10 клас), учитель Шмат О. М.

з фізики - Чорнякова Ксенія (7-Б клас), учитель Мініна Л.М.

з іноземної мови (англійська) - Підгорний Іван (11 клас), учитель Чорнякова О.В.

з географії - Лактіонов Ілля (8-Б клас), учитель Тарасенко Н.О.

з географії - Захарченко Олександр (9-А клас), учитель Тарасенко Н.О.

з географії - Вовк Данило (10 клас), учитель Тарасенко Н.О.

з економіки - Захарченко Олександр (9-А клас), учитель Муженська В.П.

з економіки - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Муженська В.П.

з інформаційних технологій - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Байдалінов Д.М.

з хімії - Чистопрудов Ігор (8-Б клас), учитель Яцько Л.В.  

з хімії - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Яцько Л.В.  

з математики - Єрмоленко Олександр (7-Б клас), учитель Муженська В.П.

з математики - Емран Рімма (10 клас), учитель Муженська В.П.

Про участь у III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у м. Харкові у 2018/2019 навчальному році

Методичні рекомендації щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році.

Особливості організації та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2018/2019 навчальному році

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (затверджено наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099) - №1099

**************************************************************************************************************************************************************************************

Наказ Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області від 28.09.2018 №328 "Про організацію та проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів школи у  2018/2019 навчальному році" 

ГРАФІК

         проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських

олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

 

з/п

Предмет

Термін

проведення

Місце

проведення

Класи, які

беруть

участь в

олімпіаді

Відповідальні

1.

Українська мова та література

02.10.2018

Каб. №24, №25, №20, №27

6-11

класи

Погрецька Л.Я., Сергєєва Ж.А., Москаленко С.М., Макарова О.В.,

Новаковська І.В.

2.

Трудове навчання

03.10.2018

Каб. №31, №1

7-11

 класи

Шмат О.М., Погорєлова Г.В.

3.

Географія

04.10.2018

Каб. №26, №28

7-11

класи

Тарасенко Н.О.

4.

Математика

08.10.2018

Каб. №34, №38, №27, №21

5-11

класи

Муженська В.П.,

Коноваленко Н.А.,

Байдалінов Д.М.,  Мініна Л.М.,

Бойченко А.С.

5.

Фізика

09.10.2018

Каб. №27, №28

7-11

класи

Мініна Л.М.

6.

Російська мова та література

10.10.2018

Каб. №37, №38

8-11

класи

 Малахова О.М., Макарова О.В.,

Новаковська І.В.

7.

Історія

11.10.2018

Каб. №6, №7

7-11

класи

Шестопалова А.Л., Іваненко К.В.

8.

Інформатика

12.10.2018

Каб. №21, №22

8-11

класи

Єрмоленко В.В., Захарченко О.Л.,

Байдалінов Д.М.

9.

Хімія

16.10.2018

Каб. №36, №37

7-11

класи

Яцько Л.В.

10.

Іноземна мова

(англійська)

17.10.2018

Каб. №31, №35

7-11

класи

Чорнякова О.В., Анисимова І.О.,

Щербата С.О.

11.

Біологія

18.10.2018

Каб. №5, №7

7-11

класи

Садченко А.Р., Криловецька Н.В.

12.

Екологія

19.10.2018

Каб. №26

10-11

класи

Тарасенко Н.О.

13.

Економіка

22.10.2018

Каб. №38

9-11

класи

Муженська В.П.

14.

Астрономія

23.10.2018

Каб. №27

10-11

класи

Мініна Л.М.

 

15.

Правознавство

24.10.2018

Каб. №6

9-11

класи

Шестопалова А.Л.,

Іваненко К.В.

16.

Інформаційні технології

25.10.2018

Каб. №21, №22

8-11

класи

Єрмоленко В.В., Захарченко О.Л., Байдалінов Д.М.

 

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін:

І місце – Вовк Даніїл (9-А клас), біологія, вчитель Криловецька Н.В.

ІІІ місце – Бакай Неонелла (8-А клас), українська мова та література, вчитель Сергєєва Ж.А.


 

Вітаємо з перемогою у І етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  учнів, які посіли перше місце:

  • з п’яти предметів – Лихобаба А. (10 кл.), Кисіль М. (11 кл.),
  • з чотирьох  предметів – Захарченко О. (8-А кл.), Вовк Д. (9-А кл.), Бурик С. (10 кл.), Калюжна Д. (11 кл.),
  • з трьох предметів – Бакай Н. (8-А кл.), Котенко А. (8-Б кл.), Емран Р. (9-А кл.), Половніков Я. (9-А кл.), Лактіонов А. (9-А кл.),  Підгорний І. (10 кл.), Валєнков Я. (11 кл.), Іванків А. (11 кл.),
  • з двох предметів –Снігуренко О. (7-Б кл.),   Чистопрудов І. (7-Б кл.),  Альохін В. (7-Б кл.), Глущенко Є. (10 кл.),  Кофан І. (11 кл.), Марцінко Б. (11 кл.),
  • з одного предмета – Гладуш М. (5-А кл.), Єрмоленко О. (6-Б кл.), Пальваль А. (6-Б кл.), Яцевич Я. (7-А кл.), Даценко І. (7-А кл.), Брусєнцова В. (7-Б кл.), Верьовкіна С. (8-А кл.), Жифарська Д. (8-А кл.), Озябла А. (9-А кл.), Купрієнко С. (9-А кл.), Видничук С. (9-А кл.), Чечуков А. (10 кл.), Шинкаренко В. (10 кл.), Шевченко Є. (10 кл.).

 

 

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2019