Понеділок, 24.09.2018, 07:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Всеукраїнські учнівські олімпіади | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 203
Статистика
Друзі сайту
Сайт Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році - grafik_iii-etap.doc

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (затверджено наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099) - №1099

**************************************************************************************************************************************************************************************

Наказ відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради від 15.09.2017  № 358 "Про проведення І (шкільного), ІІ (міського) та підготовку до ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році" - /358.doc

Наказ Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області від 20.09.2017 №298 "Про організацію та проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів школи у  2017/2018 навчальному році" - /298.doc

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін:

І місце – Вовк Даніїл (9-А клас), біологія, вчитель Криловецька Н.В.

ІІІ місце – Бакай Неонелла (8-А клас), українська мова та література, вчитель Сергєєва Ж.А.


 

Вітаємо з перемогою у І етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  учнів, які посіли перше місце:

  • з п’яти предметів – Лихобаба А. (10 кл.), Кисіль М. (11 кл.),
  • з чотирьох  предметів – Захарченко О. (8-А кл.), Вовк Д. (9-А кл.), Бурик С. (10 кл.), Калюжна Д. (11 кл.),
  • з трьох предметів – Бакай Н. (8-А кл.), Котенко А. (8-Б кл.), Емран Р. (9-А кл.), Половніков Я. (9-А кл.), Лактіонов А. (9-А кл.),  Підгорний І. (10 кл.), Валєнков Я. (11 кл.), Іванків А. (11 кл.),
  • з двох предметів –Снігуренко О. (7-Б кл.),   Чистопрудов І. (7-Б кл.),  Альохін В. (7-Б кл.), Глущенко Є. (10 кл.),  Кофан І. (11 кл.), Марцінко Б. (11 кл.),
  • з одного предмета – Гладуш М. (5-А кл.), Єрмоленко О. (6-Б кл.), Пальваль А. (6-Б кл.), Яцевич Я. (7-А кл.), Даценко І. (7-А кл.), Брусєнцова В. (7-Б кл.), Верьовкіна С. (8-А кл.), Жифарська Д. (8-А кл.), Озябла А. (9-А кл.), Купрієнко С. (9-А кл.), Видничук С. (9-А кл.), Чечуков А. (10 кл.), Шинкаренко В. (10 кл.), Шевченко Є. (10 кл.).

 

 

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2018