Понеділок, 24.02.2020, 21:52
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Всеукраїнські учнівські олімпіади | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 280
Статистика
Друзі сайту
Сайт комунального закладу "Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області"

2019/2020 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін:

ІІ місце – Вовк Даніїл (11 клас), біологія, учитель Криловецька Н.В.

ІІ місце - Шкільний Владислав (9-Б клас), біологія, учитель Садченко А.Р.

ІІІ місце – Видничук Семен (11 клас), екологія, учитель Криловецька Н.В.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 

І місце:

Садченко Софія (6-А клас), математика, учитель Муженська В.П.

Кисла Ксенія (6-А клас), трудове навчання (обслуговуюча праця), учитель Погорєлова Г.В.

Єрмоленко Олександр (8-Б клас), математика, учитель Муженська В.П.

Шкільний Владислав (9-Б клас), біологія, учитель Садченко А.Р.

Вовк Даніїл (11 клас), біологія, учитель Криловецька Н.В.

Захарченко Олександр (10 клас), фізика, учитель Мініна Л.М.

Переходченко Лада (10 клас), іноземна мова (англійська), учитель Анисимова І.О.

Видничук Семен (11 клас), екологія,  учитель Криловецька Н.В.

Емран Рімма (11 клас), російська мова та література, учитель Малахова О.М.

Вовк Даніїл (11 клас), хімія, учительЯцько Л.В.

Вовк Даніїл (11 клас),трудове навчання, учитель Шмат О.М.

Методичні рекомендації щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  у 2019/2020 навчальному році

Наказ Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області від 11.10.2019 №354 "Про організацію та проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських    учнівських   олімпіад із  навчальних предметів серед учнів школи у  2019/2020 навчальному році"

Наказ відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради від 11.10.2019 №360 "Про проведення І (шкільного), ІІ (міського) та підготовку до ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році"


2018/2019 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін:

ІІ місце – Вовк Даніїл (10 клас), біологія, учитель Криловецька Н.В.

ІІІ місце - Шкільний Владислав (8-Б клас), біологія, учитель Садченко А.Р.

ІІІ місце - Снігуренко Олеся (8-Б клас), українська мова та література, учитель Погрецька Л.Я.

ІІІ місце - Захарченко Олександр (9-А клас), фізика, учитель Мініна Л.М.

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

І місце 

з української мови  та літератури - Снігуренко Олеся (8-Б клас), учитель Погрецька Л. Я.

з фізики - Половніков Ярослав (10 клас), учитель Мініна Л.М.

з біології - Вовк Даніїл (10 клас), учитель Криловецька Н.В.

з біології - Шкільний Владислав (8-Б клас), учитель Садченко А.Р.

з інформатики - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Байдалінов Д.М.

з іноземної мови (англійська) - Криволапчук Еліна (8-Б клас), учитель Чорнякова О.В.

ІІ місце

з української мови  та літератури - Емран Рімма (10 клас), учитель Сергєєва Ж. А.

з трудового навчання - Даценко Ілля (8-А клас), учитель Шмат О. М.

з трудового навчання - Лихобаба Антон (11 клас), учитель Шмат О. М.

з фізики - Захарченко Олександр (9-А клас), учитель Мініна Л.М.

з інформатики - Шкільний Владислав (8-Б клас), учитель Захарченко О.Л.

з інформатики - Котенко Аркадій (9-Б клас), учитель Байдалінов Д.М.

з інформатики - Половніков Ярослав (10 клас), учитель Байдалінов Д.М.      

з іноземної мови (англійська) - Переходченко Лада (9-А клас), учитель Анисимова І.О.

з іноземної мови (англійська) - Половніков Ярослав (10 клас), учитель Чорнякова О.В.   

з історії - Видничук Семен (10 клас), учитель Шестопалова А.Л.       

з астрономії - Вовк Данило (10 клас), учитель Мініна Л.М.

з біології - Верьовкіна Сніжана (9-А клас), учитель Яцько Л.В.   

з біології - Видничук Семен (11 клас), учитель Криловецька Н.В. 

з інформаційних технологій - Глущенко Єлизавета (11 клас), учитель Байдалінов Д.М.

з хімії - Пальваль Аліна (7-Б клас), учитель Яцько Л.В.

з математики - Рижов Ярослав (6-А клас), учитель Коноваленко Н.А.

ІІІ місце

з трудового навчання - Котенко Аркадій (9-Б  клас), учитель Шмат О. М.

з трудового навчання -  Вовк Даніїл (10 клас), учитель Шмат О. М.

з фізики - Чорнякова Ксенія (7-Б клас), учитель Мініна Л.М.

з іноземної мови (англійська) - Підгорний Іван (11 клас), учитель Чорнякова О.В.

з географії - Лактіонов Ілля (8-Б клас), учитель Тарасенко Н.О.

з географії - Захарченко Олександр (9-А клас), учитель Тарасенко Н.О.

з географії - Вовк Данило (10 клас), учитель Тарасенко Н.О.

з економіки - Захарченко Олександр (9-А клас), учитель Муженська В.П.

з економіки - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Муженська В.П.

з інформаційних технологій - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Байдалінов Д.М.

з хімії - Чистопрудов Ігор (8-Б клас), учитель Яцько Л.В.  

з хімії - Лактіонов Артем (10 клас), учитель Яцько Л.В.  

з математики - Єрмоленко Олександр (7-Б клас), учитель Муженська В.П.

з математики - Емран Рімма (10 клас), учитель Муженська В.П.

Про участь у III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у м. Харкові у 2018/2019 навчальному році

Методичні рекомендації щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році.

Особливості організації та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2018/2019 навчальному році

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (затверджено наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099) - №1099

**************************************************************************************************************************************************************************************

 

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2020