Четвер, 13.05.2021, 11:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Виховні заходи 2018/2019 | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 341
Друзі сайту
Статистика
Комунальний заклад "Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області"

2018/2019 навчальний рік

21 травня в 7-Б класі пройшла класна година на тему "Пий воду із криниці своєї", яку провели класний керівник Чорнякова О.В. та вчитель української мови та літератури Погрецька Л.Я. Мета заходу: виховання людяності, милосердя, співчуття і шанобливого ставлення до людей, які проживають поруч; сприяти глибокому осмисленню учнями значення родини, сім'ї і, як основи успіху, сили людини.


    17 травня в школі відбулася акція "Ми за чисте довкілля". З початку навчального року це вже 5 акція екологічного спрямування по збору макулатури та пластику. Зробимо планету чистішою!!!


Прощавай, Букварику!

    Буквар - сходинка до мудрості. Здолали свою першу сходинку учні 1-В класу. На честь такої події вчителькою початкових класів Катериною Володимирівною Кусій було підготовлено та проведено свято "Прощавай, Букварику!". Всі учні оволоділи навичками читання та письма, про що і звітували на святі.  Першокласники НУШ отримали звання Друг Букваря. Разом із казковими героями діти гралися, співали, танцювали, вітаючи головного героя - Букваря. 

     Прощавай, Букварику!

    Наш перший друже

    Ми тобі, Буварику,

    Дякуємо дуже!


    До Міжнародного Дня сім'ї у школі було проведено зустріч учнів 9, 10-х класів з лікарем-гінекологом Мікуліною В.Г. на тему "Інфекції, що передаються статевим шляхом", "Шкода абортів"; зустріч учнів 8-х класів з лікарем-дерматологом Кутько С.М. на тему "Заразні шкірні захворювання"; зустріч учнів 9-х класів із представниками міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Купіною С.В., Череднік С.І., Павловською Л.Б. на тему "Туберкульоз - чума  ХХІ століття".


          24.04.2019 в ЗОШ №6 відбувся відкритий виховний захід для учнів 9-х та 10-го класів з профорієнтації. Підготували захід учні 10 класу і класний керівник Муженська В.П. Вони розповіли про екскурсію до Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського ("Харківський авіаційний інститут") та підготували інформацію про факультети та спеціальності, які отримують студенти цього вищого навчального закладу. Підготували відео про історію розвитку університету та його традиції.

    На виховному заході був присутній доцент кафедри авіаційних двигунів, кандитат технічних наук, полковник запасу Коткін Василь Васильович, який надав друковану інформацію про факультети, спеціальності та умови вступу до університету, а також розповів про традиції навчального закладу. 

    24.04.2019 було укладено договір про співробітництво Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та Національного  аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського на 5 років. 


 19 квітня 2019 року у школі проведено показовий День цивільного захисту «Цивільний захист – складова частина шкільної та дошкільної  освіти  з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу». Мета заходу: надати дієву допомогу щодо підвищення теоретичних знань та удосконалення практичних умінь керівників закладів загальної середньої освіти та керівників закладів дошкільної освіти в організації та проведенні Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини.

    Учасники семінару ознайомилися з виставками: «Науково-методичні матеріали з цивільного захисту»; «Засоби захисту органів дихання та шкіри»; «Чорнобильська катастрофа - біль України!»; «Надзвичайні ситуації очима дітей».

     Також відвідали відкритий урок з основ здоров’я в 4-А класі на тему: «Поведінка під час масових заходів. Як поводитися в натовпі» (учитель Кучкова Н.В.) та позакласні заходи:  воркшоп  на тему: «Самозахист у надзвичайних ситуаціях» (11 клас, учитель Мініна  Л.М.);  КВН (старша група ЗДО №14) на тему «Обережно, вогонь!», виступ агітбригади Дружини юних пожежних (10 клас) з теми «Кращий пожежний – це ти обережний!».

     Були проведені об’єктове тренування по евакуації учасників освітнього процесу з приміщення навчального закладу та майстер-клас «Дії  особового складу ДСНС під час ліквідації наслідків НС (гасіння пожежі, проведення пожежно-рятувальних та аварійно-рятувальних робіт).


28.03.2019 з метою відпочинку та оздоровлення учні 6-А класу відвідали найбільший в Україні критий аквапарк «Джунглі» у місті Харків. Подібний відпочинок має неабияке значення для фізичного розвитку, урізноманітнення дозвілля та, безперечно, поліпшення стосунків в учнівському колективі.


26.03.2019 р. з метою формування ціннісного ставлення до праці, розширення світогляду учнів, естетичного виховання, згуртування учнівських колективів, учні 5-Б класу відвідали Верхньобишкінський краєзнавчий музей у селі В. Бишкін. Учні почули дуже змістовну, цікаву та пізнавальну лекцію, заглибившись в історію селища. Також мали можливість пройти майстер-клас щодо виготовлення ляльок-мотанок. Дуже зацікавив учнів ляльковий театр, який працює при будинку культури. Наприкінці заходу дітям показали міні виставу.

 


     25.03.2019 р. з метою профорієнтації учні 9-А класу відвідали Музей комп'ютерної техніки та програмного забезпечення у місті Харкові. Учні почули дуже змістовну та пізнавальну лекцію, заглибившись в історію обчислювальної техніки. Також мали змогу навіть пограти на раритетних експонатах музею 70-80-х років. Наприкінці заходу діти отримали запрошення провести "Весняні канікули з політехом" (з 25 по 30 березня).


22 березня в 1-В класі було проведено виховний захід на тему "Ми - маленькі українці". Метою заходу було закріпити і збагатити уявлення першокласників про Батьківщину, виховувати громадянські й патріотичні почуття: любов до Вітчизни, гордість за свій народ.

 


    22 березня у 4-А і 4-Б класах було проведено виховну годину, присвячену 100-річчю з дня народження В. Сухомлинського "Школа казок В.Сухомлинського". Діти розширили знання про життя і творчість видатного педагога, інсценізували деякі з його казок. Приклад В. Сухомлинського надихнув ученицю 4-А класу Зубареву Анастасію до написання власних оповідань, з якими вона познайомила дітей.

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2021