Неділя, 25.07.2021, 17:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Табір Сонечко | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 342
Друзі сайту
Статистика
Комунальний заклад "Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області"

     З метою популяризації здорового способу життя та відзначення Всеукраїнського Олімпійсього Дня учні, які відвідують табір з денним перебуванням "Сонечко", мали змогу відвідати майстер-клас з художньої гімнастики під керівництвом тренера Мелащенко І.І. та акомпаніатора Момот Н.М.

    Дітям дуже сподобалися вправи з м'ячем та скакалкою у виконанні юних гімнасток. Їх дуже вразив рівень фізичних можливостей людського тіла, вправність та гнучкість спортсменок.

     На цьому тижні у таборі з денним перебуванням "Сонечко" відзначали Всеукраїнський Олімпійський день. Були проведені змагання "Олімпійські надії" для учнів 1-2-х класів та "Олімпійські перегони" для учнів 3-4-х класів. Діти мали змогу показати свою спритність, силу, швидкість. У кожного загону була своя команда вболівальників, які активно підтримували свої команди.

 

З нагоди святкування 30-ї річниці відродження православ'я в Первомайському районі, діти із табору "Сонечко" 10 червня відвідали міський храм. Школярі почули цікаву розповідь про  виникнення православної віри на Батьківщині.

 

6 червня у таборі  з денним перебуванням "Сонечко" пройшли спортивні змагання "Олімпійські перегони" . Діти  були активними учасниками різноманітних естафет, проявили неабияку витримку, швидкісь та спритність.

Святково, радісно і захопливо пройшла сьогодні (31.05.2019 р.) конкурсна програма " Наші таланти" у таборі денного перебування " Сонечко".

*********************************************************

Інформація до відома любителів інтелектуальних змагань - тематичний кросвод (КРОКС)

*********************************************************

     З 27 травня на базі ЗОШ 6 розпочав свою роботу табір з денним перебуванням "Сонечко". Табірну зміну відкрив святковий концерт, номери для якого підготували  діти, які відвідують табір.

Кожний ранок у таборі розпочинається зарядкою.

 

 

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2021