Неділя, 25.07.2021, 17:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Архів новин - 2017 | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 342
Друзі сайту
Статистика
Комунальний заклад "Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області"

 Зустрічаємо Новий рік

  27 та 28 грудня у школі пройшли новорічні ранки. Для учнів 1-11-х класів були проведені розважально-конкурсні програми.  

**********************************************************

   Педагогічний колектив школи взяв участь у сорок дев'ятій обласній тематичній виставці ефективного педагогічного досвіду "Здоров'язбережувальний освітній простір - основа становлення соціально активної особистості". 

 Директор школи Спінчевська Лідія Ростиславівна презентувала роботу школи за темою "Сучасні орієнтири функціонування школи сприяння здоров'ю в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа".

     

Методична студія за темою "Інтеграція та реалізація наскрізної змістовної лінії "Здоров'я і безпека"  в процесі навчання предметів природничо-математичного циклу".

   

    

**********************************************************

     22 грудня 2017 року співробітниками банку "ПУМБ" було проведено акцію "Напиши Миколайчику свою мрію" для учнів 1-х класів. Діти написали листи Святому Миколаю про свої мрії та з нетерпінням чекають подарунків.

      

   

**********************************************************

У школі організовано виставку новорічних плакатів «Новий рік іде до нас». 

**********************************************************

Свято до Дня Святого Миколая

     19 грудня для учнів 1-4-х класів було проведено свято «Чудотворець Миколай, до нас у гості завітай». Учні дізналися багато цікавого про звичаї та традиції нашого народу. На святі лунали пісні про Святого Миколая, учні із задоволенням переглянули мультфільм про Миколая «Зимова казка». А коли на сцені з’явився Святий Миколай із торбинками, у яких приніс дарунки, радості і захопленню малечі не було меж.

**********************************************************

     Учень 11 класу Валєнков Яніслав посів ІІІ місце в обласному конкурсі "Місцеве самоврядування - це ми!" у номінації "Краща індивідуальна письмова робота на тему "Яке місцеве самоврядування нам потрібне?". Його було нагороджено дипломом та цінним подарунком.  

      

**********************************************************

     Учні школи брали активну участь у І Всеукраїнській благодійній акції "Допоможи солдату - захисти Батьківщину" для підтримки воїнів, що знаходяться на передовій. Президент ВБФ "Діти - наше майбутнє" Ю.Бутко надіслав подяку учням, педагогічному колективу школи, батьківському колективу школи.

**********************************************************

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

     1 грудня 2017 року у школі відбулася зустріч учнів 8-х класів з лікарем-інфекціоністом Первомайської ЦРЛ Авраховою І.В. на тему "Чума ХХІ століття. Основи ВІЛ-інфекції".

     Було проведено конкурс малюнків та плакатів "Молодь проти СНІДу", у якому взяли участь учні 1-11-х класів. Учнівські роботи оглянули та оцінили директор школи Спінчевська Лідія Ростиславівна, лікар Первомайської ЦРЛ Аврахова Ірина Вадимівна. Вони подякували дітям за активну участь, творчий підхід до створення тематичних плакатів та малюнків.

 

    Переможцями конкурсу стали учнівські колективи 3-А класу (класний керівник Кучкова Н.В.) та 3-Б класу (класний керівник Снігуренко Т.І.). Ірина Вадимівна вручила переможцям приз - смачне печиво. Всі були задоволені.

**********************************************************

     29 листопада 2017 року у школі відбулася зустріч учнів 6-А, 9-10 класів з прокурором Первомайської прокуратури Середою С.С., начальником Первомайського міськрайонного відділу з питань пробації Павловою О.Ю., старшим інспектором з ювенальної превенції Первомайського ВП Салом О.А. на тему "Запобігання та протидія злочинності та корупція серед неповнолітніх"

**********************************************************

Зустріч у «Літературній вітальні»

     15 листопада «Літературна вітальня» Первомайської ЗОШ I-III ст.№6 знову гостинно відчинила двері учням і гостям шкіл міста, щоб вшанувати видатного сина українського народу, поета-лірика Андрія Малишка, ознайомити з його творами, послухати пісні, музику до яких написали його творчі побратими-композитори П.Майборода та О.Білаш.

     Захід розпочала керівник творчого клубу Сергєєва Ж.А., яка наголосила, що в народу немає скарбу більшого, ніж його мова. А підготовлена учнями 10 класу Роленком Д., Мицаєм І., Чечуковим А., Лихобабою А.  сценка стала підтвердженням того, що вміння користуватися словом – велике мистецтво.

 

     Усім присутнім було запропоновано долучитися серцем до слова поета-лірика А.Малишка, адже художній світ, створений ним, – це великий і щедрий дар рідній Україні, своєму народові.

     Присутні переглянули уривок фільму «Ніжний вовк», почули поетичні рядки вірша «Слово» у виконанні учениці 8-А класу Бакай Н. Далі звучить пісня «Стежина», а на екрані – чудові краєвиди України.

    Ведучий дійства учень 11 класу  Валенков Яніслав із хвилюванням говорить, що «ота стежина в нашім краї розпочалася  в поета 14 листопада 1912 року в мальовничому селищі Обухові на Київщині серед своєрідної природи». Його розповідь продовжила друга ведуча – випускниця Іванків Анна, яка повідомила, що з тісної селянської хати хлопець виніс найперш незрадливу любов до рідної землі та матері, рідної пісні та слова, промовленого в «колисці з лози, щоб вічним окаянним боржником його нести, страждати і любити». Глядачі переглянули фрагменти фільму про дитинство та юнацькі роки поета, в якого жив потяг до прекрасного. Все це і привело хлопця до Київського інституту народної освіти на літературний факультет, де взяв його під своє могутнє крило Максим Рильський: «Згадайте, Максиме, як у Романівці і добрі люди, не маючи на чому грати,  - на мідних трубах зіграли нам «Рушничка», і ви заплакали…». Із трепетом . мов та чаєчка, читає поезію «За романівським небом» учениця 7-Б класу Тіняєва Ілона.

 

      Ведучий наголошує, що піснею «Вчителько моя» поет низько вклонився всьому вчительству за його плідну працю. Олександр Жуков, учень 7-Б класу прочитав вірш поета «Учитель», у якому автор запевняє: «школярських днів нам не забуть ніколи» і «учіться ж добре!», мовлене на розлуку педагогом, «в душу нам запало». І ось вже звучить незабутня «Вчителько моя», а у вальсі кружляють учениця 9-А класу Глєбова А. та учень 10 класу Підіприголов О. Ця пісня, напевно, нагадала кожному педагогові про його шкільні роки, мудрих наставників.

    Ведучі повідали, що література і пісня - два його улюблені заняття.  Зворушливо читає вірш «Порада» Чистопрудов І., учень 7-Б класу, де ділиться своїми спогадами: «а я обрав нелегке ремесло - шукати слово скарбом таємничим».  Рябініна В. читає вірш «Батьківщина», з якого стає зрозумілим: «То велике щастя наше – мати, Батьківщина - правда і любов!»

     Символом духовного пристанища, моральним сонцем Андрія Малишка була мати. Про одну зустріч із нею поет-пісняр описав у вірші «Сиділа мати, ніби груша дика…», який майстерно прочитала Снігуренко Олеся. Метелін В., учень 7-Б класу, віршем «Правда» переконав присутніх, що навчала мати: «мудрим будь і мужнім будь в житті». І за це в своїх спогадах завжди летів до рідної матусі.  Про це розповів Альохін В., прочитавши вірш «Материнська».

  

     Ведучі розповіли, що А.Малишко добре знав українські народні звичаї, тому його «Пісня про рушник» пережила самого автора і залишається улюбленою. Присутні дізналися й історію її створення. Як звучала ця пісня, коли виконували всі присутні! (до речі, таке виконання всім залом було вперше на таких заходах).

      Шанувальники слова дізналися, що закличним звуком сурми лунає поезія А. Малишка у роки війни проти фашистських нападників. Сином України, сурмачем, поетом і журналістом пішов Андрій Самійлович на фронт. Криволапчук Еліна прочитала поезію «Україно моя». І здалося, наче поет дає наказ Східній Україні, Донеччині: «Стій, як месниця вірна! Хай падають ниць вороги». А як душевно прочитав поезію зі збірки «Битва» учень 8-А класу Кривобок Є. і знову автор запевняє, що «зелену землю закриєм грудьми від бід».

    За словами ведучих, смерть А.Малишка сприйнялась як несправедлива, глибоко трагічна для української літератури подія. У своїй поезій «Пам’яті побратима» Микола  Нагнибіда писав:

«А смерть він зустрів наче птиця,  -

В польоті, у небі мрій…

І сниться Вкраїні, сниться жайворонком у небі Андрій…»

    Бойко Валерія, учениця 8-А класу читає проникливо поезію і ніби запевняє поета:

Душі самотньо так, і серцю сумно,

Та вірш твій знову зводить нас в політ,

До високостей часу, де стодумно

 Й високочоло всім нам жити слід.

    Насамкінець заходу звучить пісня «Знову цвітуть каштани». «Літературна вітальня» причинила свої  двері, а кожен подумки ще продовжував проживати хвилини незабутньої зустрічі. Учні Первомайської ЗОШ I-III ступенів №6 щиро вдячні за підтримку  такого чудового заходу директору школи Спінчевській Л.Р., заступникам директора школи Єрмоленко В.В. та Криловецькій Н.В., а особливо нашим педагогам Погрецькій Л.Я. та Сергєєвій Ж.А., які приклали багато зусиль, щоб відбулася відбулася така незабутня подія.

 

**********************************************************

ХХІІІ загальношкільний чемпіонат гри "КРОКС"

     07 і 08 листопада у школі відбувся ХХІІІ загальношкільний чемпіонат гри "КРОКС" (культурні, розумні, організовані, кмітливі, спритні). Результати гри:

"КРОКСовичок" (2 - 4 класи):

І місце - "Весельчак" (4-А клас), ІІ місце - "Стрибунці" (4-Б клас), ІІІ місце - "Сімейка" (3-А клас);

"Юний КРОКСмен" (5-7 класи):

І місце - "Маркери" (7-Б клас), ІІ місце - "Нове покоління" (7-А клас), ІІІ місце - "Екстрім" (6-Б клас);

"КРОКС" (8-11 класи):

І місце - "Pepsi" (9-А клас), ІІ місце - "Фортуна" (8-Б клас), ІІІ місце - "Аномалія" (10 клас).

 

 

**********************************************************

    9 листопада традиційно відзначається День української писемності. Учні 11 класу, вчителі Первомайської ЗОШ №6 приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який в Україні писали вже у сімнадцятий раз. Девіз цьогорічного радіодиктанту "Нас багато. Ми різні. Але нас об'єднує спільна мета". Текст диктанту "Наші пісні" у прямому ефірі читав його автор - доцент Київського універститету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко.

**********************************************************.

      У школі було проведено ряд заходів до Дня захисника України.

    11 жовтня відбулися спортивні змагання "Козацькі забави", в яких взяли участь учні 1-х класів та вихованці старших груп ДНЗ №14. Дитячий садочок представляли команди "Чемпіони" та "Козачата", школу - команди "Олімпік" (1-А клас) та "Чомусики" (1-Б клас). Змагання пройшли весело та цікаво. Всі команди стали переможцямив певних номінаціях.

     12 жовтня було проведено спортивний захід "Нащадки козацької слави". Змагалися хлопці 7-8-х класів. Команди продемонстрували силу, спритність, витривалість, показали знання з історії козацтва. Перемогу здобула команда "Орли" (8-А клас), ІІ місце посіла команда "Козачата" (7-Б клас), ІІІ місце - команда "Спортивна братва" (7-А клас).

**********************************************************

 

11.08.2017 відбувся міський огляд-конкурс щодо підготовки навчального закладу до нового навчального року. Адміністрація школи вдячна всім педагогам та працівникам школи за якісну підготовку закладу.

**********************************************************

 08.06.2017 відбулися збори (конференція) колективу школи з залученням громадськості. Були присутні делегати від батьківського колективу - 106 чоловік та педагогічного колективу - 30 чоловік.

   Порядок денний: звіт директора школи Спінчевської Л.Р. про навчально-виховну та фінансово-господарську роботу школи за 2016/2017 навчальний рік. Роботу директора школи було визнано задовільною.

**********************************************************

     На базі Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 продовжує свою роботу дитячий табір відпочинку з денним пребуванням дітей "Сонечко".

Ранкова лінійка

Ранкова зарядка

Спортивні змагання

 

**********************************************************

«Прощавай, перший клас!»

     24 травня пройшло свято в першокласників ЗОШ №6 «Прощавай, перший клас!». Радо зустрічали малята своїх улюблених героїв: Бабу Ягу, Мальвіну та Незнайка. Також до першокласників завітав Букварик, який приніс в подарунок дітям книги. Теплі вітання та щирі побажання отримали першокласники від директора школи Спінчевської Л.Р.

**********************************************************

Свято мікрорайону

      11 травня у школі було проведено Свято мікрорайону, присвячене 72-й річниці Перемоги у Другій світовій війні. Святкова програма складалася з огляду строю та патріотичної пісні, вітальної літературно-музичної композиції та спортивних змагань. 

**********************************************************

    26 квітня 2017 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбулося засідання міського методичного об’єднання  вчителів фізичної культури.

     Вчитель ІІ кваліфікаційної категорії Метик С.В. провів відкритий урок у 3-А класі на тему "Вправи для опанування навичками володіння м’ячем (футбол)".

     Вчитель вищої кваліфікаційної категорії Ковницький К.О. провів відкритий урок у 5-Б класі на тему "Легка атлетика. Низький старт та стартовий розбіг з бігу на короткі дистанції. Метання малого м’яча в ціль".

**********************************************************

Шкільний чемпіонат КВН

     11 та 13 квітня у школі проходив ХХХІ загальношкільний чемпіонат КВН. Всього відбулося 5 ігор, змагалися учні 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-11 класів.

     Учні початкової школи у своїх виступах розкривали тему "Ось ми які". Команди 5-6 класів підготували виступи на тему "Шкільна казка", команди 7-8 класів - "Школа майбутнього", команди 9-11 класів - "Шкільні роки, до і після".

**********************************************************

Змагання юних інспекторів руху

     12 квітня команда школи "Поліцейська академія" (6-Б клас) взяла участь у міському етапі Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху і посіла у змаганнях ІІ місце.

**********************************************************

Акція «Назустріч мрії»

     28 березня учні Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 взяли участь у щорічній Всеукраїнській благодійній акції «Назустріч мрії», яку проводить Міжнародний благодійний фонд «Сильні духом». Метою акції є збір коштів для підтримки роботи дитячого реабілітаційного центру «Казковий світ» для онкохворих дітей та дітей, які постраждали від психологічного насилля в зоні АТО.

     На одному із засідань Президентської ради школи було обрано форму проведення даної акції. Лідери учнівського самоврядування  вирішили провести на весняних канікулах ярмарок, на якому будуть продавати булочні вироби, виготовлені учнями школи разом з працівниками шкільної їдальні.

     Робота по виготовленню булочних виробів розпочалася о шостій годині ранку. Учні 9-го класу Підгорний Іван та Гаража Володимир замішували тісто, учениці 8-А класу Глєбова Анастасія, Емран Рімма, Менченко Альона ліпили булочки. З готовою продукцією діти розташувалися біля магазину «АТБ», де жителі міста з задоволенням купували смачну свіжу випічку. Всі виручені кошти, а саме 900 гривень,  будуть перераховані до благодійного фонду.

     Акцію було проведено при підтримці та безпосередній участі міського голови М.М. Бакшеєва.

     Канікулярний день для лідерів учнівського самоврядування Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 пройшов цікаво та змістовно.

**********************************************************

Вітаємо!

     16 березня у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 пройшов міський етап  Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт». Вітаємо команду нашої школи, яка посіла ІІ місце в цих змаганнях. 

**********************************************************

Конкурс «Принцеса весни»

    14 березня у школі був проведений конкурс «Принцеса весни». Його учасницями стали 14 дівчаток – учениць 1-4-х класів. Конкурсна програма складалася з трьох конкурсів: «Познайомтеся зі мною», «Привітання для мами», «Калейдоскоп талантів».

    Дівчатка цікаво представили себе у конкурсі візиток, продемонстрували свої таланти в різних видах мистецтв. Кожна з учасниць стала переможницею в певній номінації.

**********************************************************

    День пам'яті Т.Г. Шевченка

     10 березня в День пам’яті Т.Г. Шевченка вчителі української мови та літератури Погрецька Л. Я. та Сергєєва Ж.А. провели літературно-музичний конкурс «Дитячими стежками Великого Кобзаря» з учнями 6-х класів. Мета конкурсу – набуття учнями нових знань про дитячі роки Т. Шевченка, формування ціннісного ставлення до держави, народу; прищеплення почуття любові до світлого образу Великого Кобзаря; сприяння формуванню у школярів національної гідності та свідомості, високих моральних якостей, заохочення до подальшого самостійного вивчення творчості поета і поповнення словникового запасу. 

**********************************************************

Учні пишуть твір «Я – депутат місцевої ради»

     Учні школи взяти участь у конкурсі «Я – депутат місцевої ради», який проводила організація «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області». Кожному старшокласнику було запропоновано розповісти про особисте бачення проблем свого населеного пункту та шляхи їх вирішення, а також детально написати, що кожен з них зробив би для громади, якби був депутатом міської ради.

  

**********************************************************

Засідання Ради справ «Сузір’я»

     28 лютого відбулося засідання Президентської ради школи, на якому були підведені підсумки роботи Міністерств Ради справ за лютий та затверджений план роботи на березень.

     На засіданні був присутній міський голова Бакшеєв М.М. Він взяв активну участь в обговоренні питань, що розглядалися, поділився цікавими ідеями та пропозиціями.

**********************************************************

Учні школи взяли участь у конкурсі творчості для дітей та молоді "Об'єднання громад - майбутнє нашої України"

                                       

**********************************************************

Прощай, зимо, здрастуй, весно!

        24 лютого у школі було проведено кілька виховних заходів, присвячених проводам зими та зустрічі весни.

     Для учнів початкової школи було підготовлено літературно-музичну композицію «Весна-красна, завітай до нас». Також у школі був проведений святковий ярмарок. Всі, хто завітав на нього, ласували млинцями, пиріжками, тістечками та іншими солодощами.

     Для учнів 5-х класів був проведений виховний захід «Благослови, мати, весну закликати». Учні дізналися багато цікавого про народні традиції, пов’язані з проводами зими та зустріччю весни.

**********************************************************

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

23.02.2017 відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я". Команда 6-Б класу "Молодь України" посіла ІІ місце.  

**********************************************************

     До Дня української мови вчитель історії Шестопалова Анжеліка Липівна провела виховний захід "Пісня з рукою на серці" для учнів 9, 11 класів.

 

Засідання Літературної вітальні до Міжнародного дня рідної мови

     21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. У переддень цієї дати відчинила гостинно двері Літературна вітальня під керівництвом учителів української мови та літератури Погрецької Людмили Яківни, Сергєєвої Жанни Андріївни для учнів 7-А та 11класів.

     Учні сказали теплі й ніжні слова про нашу рідну мову, з’ясували, яке значення вона має для людини. Свято показало усім, що значить для людей рідна мова. Це – наша гордість. Бережімо її, пишаймося своїм народом, своєю землею, своєю мовою.

**********************************************************

Вітаємо з перемогою!

    17.02.2017 на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 пройшли міські змагання з шахів "Біла тура". Вітаємо команду нашої школи (Криволапчук Еліна, Чистопрудов Ігор - 6-Б клас, Корнєєв Руслан, Крівцун Денис - 8-Б клас), яка посіла І місце в змаганнях.

**********************************************************

День відкритих дверей

     Стало традицією в нашій школі проводити у лютому День відкритих дверей для майбутніх першокласників. 16 лютого школа гостинно зустрічала малюків, які у вересні стануть першокласниками. Познайомитися зі школою прийшли 54 майбутніх першокласники та їхні батьки. 

    Як завжди, на гостей чекало багато цікавого. Малюки та їхні батьки з цікавістю спостерігали за виступом учасників клубу бально-спортивного танцю "Фламінго", інсценізацією казки "Ріпка" англійською мовою, яку підготували учні 1-А класу. Цікавою для учнів була художньо-музична композиція "Весна з зимою зустрічаються", присвячена святу Стрітення. Також діти побували у спортивній залі, шкільних кабінетах, з великим задоволенням ласували булочками з чаєм у шкільній їдальні. День відкритих дверей пройшов цікаво, перша зустріч зі школою справила на майбутніх першокласників незабутнє враження. Далі...

**********************************************************

Ідемо щедрувати

     13 січня біля міської ялинки відбувся міський фестиваль колядок і щедрівок, у якому взяли участь учнівські колективи шкіл міста. Учні нашої школи із великим задоволенням виступили на святі, подарувавши всім присутнім щедрівки та гарний настрій.

     Як один із кращих колективів, вони були запрошені до Первомайської міської ради, де і виступили 16 січня, одержавши в подарунок солодощі та грамоту з подякою.

**********************************************************

 

**********************************************************

07 березня учні школи вітали зі святом 8 Березня всіх жінок, які працюють в школі, а о 12-00 відбувся святковий концерт «Жінко, ти завжди велична».

**********************************************************

     05 січня 2017 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбулася міська січнева конференція за темою "Підвищення професійного самовдосконалення педагогічних працівників у міжкурсовий (міжатестаційний період)". 

     Під час конференції були проведені наступні заходи: виставки "Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа", "Калейдоскоп дитячої творчості"; секційні засідання методичних об'єднань вчителів; "Круглий стіл" (підведення підсумків); святкові вітання для учасників.

   

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2021