Неділя, 25.07.2021, 19:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Всеукраїнський тиждень права | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 342
Друзі сайту
Статистика
Комунальний заклад "Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області"

2019/2020 навчальний рік

      04.03.2020 р. у рамках Тижня української мови і літератури в 10 класі відбувся виховний захід на тему: «Заговори, щоб я тебе побачив», який провела класний керівник Сергєєва Ж.А. Діти змогли замислитися і поміркувати над тим, яким повинно бути мовлення, відчути відповідальність за збереження краси і чистоти рідної мови. Переконували присутніх у великій любові до українського слова учні, які майстерно інсценізували притчу «Геніально про українську мову». Насамкінець заходу пролунав «Гімн українській мові», який нікого не залишив байдужим.


    З 17 по 21 лютого в Первомайському ліцеї №6 проходив тиждень «МІФ» (предметний тиждень з математики, інформатики, фізики). Учні активно брали участь у різноманітних заходах: тематичних уроках («Геометрія  української  вишиванки», «Трикутники», «Безпечний Інтернет: міф чи реальність?»), «Фізичних перегонах», STEM-уроках, уроках-проектах, квест-іграх, математичній конференції «Симетрія в природі», різних змаганнях; для  3-4-х класів учні 11-го класу провели уроки цікавої математики. Мета проведених заходів: привернути увагу учнів до досягнень математики, фізики,  інформатики;  популяризувати видатних вчених; викликати інтерес в учнів до вивчення предметів, створити умови  для підвищення якості знань  у різних предметних областях шкільного курсу та ознайомити учнів  із професіями, пов'язаними з природничо-математичними науками.  Школярі ознайомилися з практичним застосуванням знань з математики, фізики та інформатики, самостійно виготовили геометричні головоломки «Танграм», підготували та вивчили зміст і застосування українських орнаментів, підготували тематичні плакати про фізичні явища та відкриття, склали електронні пам’ятки «Безпека в Інтернеті».


   З 11 по 14 лютого в Первомайському ліцеї №6 проходив тиждень англійської мови. Учні прийняли активну роль у підготовці та проведенні тижня. Протягом тижня учні приймали участь у різноманітних заходах: квест-іграх, вікторинах, тематичних уроках, онлайн-олімпіаді. Особлива увага на цьому тижня була зосереджена святу День Святого Валентина, учні прийняли участь у виставці плакатів та валентинок.

13.02 вчитель англійської мови Чорнякова О.В. провела захід до дня Святого Валентина “Cupid Show”, для учнів 5-6 кл. було підготовлено перегляд відеоматеріалів про історію цього свята в медіатеці ліцею. 14.02. учні зранку вітали вчителів та працівників закладу зі святом. Не менш активними були й учні молодших класів. Вони з задоволенням приймали участь у конкурсах на найкращий малюнок, розгадували кросворди.

 

 

2017/2018 навчальний рік

**********

Заходи, проведені в рамках Всеукраїнського тижня права

Підготовка плакатів "Я маю право"

Урок "Права дитини та громадянина" (робота над розв'язуванням ситуацій)

Урок "Права дитини та громадянина" (навчаючись - вчусь)

Урок "Права дитини та громадянина"

Урок "Ми вивчаємо Конституцію"

**********

    В рамках Всеукраїнського тижня права 29 листопада 2017 року у школі відбулася зустріч учнів 6-А, 9-10 класів з прокурором Первомайської прокуратури Середою С.С., начальником Первомайського міськрайонного відділу з питань пробації Павловою О.Ю., старшим інспектором з ювенальної превенції Первомайського ВП Салом О.А. на тему "Запобігання та протидія злочинності та корупція серед неповнолітніх"

 

 

2016/2017 навчальний рік

Всеукраїнський тиждень права

     З 07 по 13 грудня в школі проводився Всеукраїнський тиждень права. Упродовж тижня було проведено такі заходи:

- вікторина для учнів 5-9-х класів за темою «Досліджуючи права»;

- правовий брейн-ринг для учнів 9, 11-х класів за темою «Статуси і ролі особистості в соціумі: правовий аспект»;

- конференція для учнів 9-11-х класів за темою «Правила і закони суспільного життя»;

- круглий стіл «Конституційні засади єдиної суверенної держави» для учнів 10-х класів;

- Всеукраїнський урок «Права людини» для учнів 1-11-х класів;

- години спілкування, бесіди з учнями 1-11-х класів на тему «Україна – єдина країна», «Я – громадянин і патріот держави»;

- проведені загально шкільні та батьківські збори на тему «Роль родини в розвитку морально-правових якостей підлітка», на яких виступили майор поліції Бондаренко В.І., шкільний практичний психолог Погорєлова Г.В.;

- учні 9-11-х класів взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, конкурсі малюнків «Право у житті», виставці творчих робіт «Закон і молодь».

 

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2021