Вівторок, 15.10.2019, 23:06
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Шкільний чемпіонат КРОКС | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 266
Статистика
Друзі сайту
Сайт Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області

Умови проведення конкурсів - https://drive.google.com/open?id=1vCFeDtA9iIL1aLiL7G-sR70d3wGRV9mp5lneSfbwSu8

07 лютого стартував загальношкільний чемпіонат гри "КРОКС" (Культурні, Розумні, Організовані, Кмітливі, Спритні). Відбулися змагання серед учнів 2-4-х класів, у яких взяли участь 6 команд. Призові місця мають такі команди: "Сімейка" (4-А клас) - класний керівник Кучкова Н.В., "Калина" (3-А клас) - класний керівник Щепілова І.М., "Активісти" (4-Б клас) - класний керівник Снігуренко Т.І.

   11 та 12 лютого змагалися команди 5-7, 8-11 класів. Узмаганнях "Юний КРОКСмен" (5-7 кл.) перемогу здобула команда 5-А класу "На всі 100" (класний керівник Іваненко К.В.), ІІ та ІІІ місця посіли команди 7-Б класу "Екстрім" та "Екстремал" (класний керівник Чорнякова О.В.).

   Серед учнів 8-11 класів найсильнішою була команда 10 класу "Пепсі" (класний керівник Муженська В.П.. ІІ місце у команди 11 класу "Аномалія" (класний керівник Мініна Л.М.), ІІІ - у команди 9-А класу "Патріоти" (класний керівник Сергєєва Ж.А.)

  

 

ХХІІІ загальношкільний чемпіонат гри "КРОКС"

     07 і 08 листопада у школі відбувся ХХІІІ загальношкільний чемпіонат гри "КРОКС" (культурні, розумні, організовані, кмітливі, спритні). Результати гри:

"КРОКСовичок" (2 - 4) класи:

І місце - "Весельчак" (4-А клас), ІІ місце - "Стрибунці" (4-Б клас), ІІІ місце - "Сімейка" (3-А клас);

5-7 класи:

І місце - "Маркери" (7-Б клас), ІІ місце - "Нове покоління" (7-А клас), ІІІ місце - "Екстрім" (6-Б клас);

8-11 класи:

І місце - "Pepsi" (9-А клас), ІІ місце - "Фортуна" (8-Б клас), ІІІ місце - "Аномалія" (10 клас).

 

 

ХХІІ загальношкільний чемпіонат гри "КРОКС"

      У школі відбувся ХХІІ загальношкільний чемпіонат гри "КРОКС" (культурні, розумні, організовані, кмітливі, спритні). 

     15 листопада відкрили чемпіонат учні 2-4-х класів ("КРОКСовичок"). За право називатися культурними, розумними, організованими, кмітливими та спритними змагалися команди "Сімейка" (2-А кл.), "Активісти" (2-Б кл.), "Весельчак" (3-А кл.), "Зірочки" (3-Б кл.), "Веселка" (4-А кл.), "Чомусики" (4-Б кл.). За результатами розумових та спортивних конкурсів переможницею стала команда "Весельчак" (3-А кл.).

      16 листопада продовжили чемпіонат учні 8-11-х класів, які представили команди "Пепсі" (8-А кл.), "Позитив" (8-Б кл.),  "Аномалія" (9 кл.), "Coca-cola" (10 кл.), "Зоряна мрія" (11 кл.). У цій зустрічі перемогла команда "Зоряна мрія" (11 кл.).

     Завершили чемпіонат команди 5-7-х класів: "Ангелочки" (5-А кл.), "Екстрім" і "Апельсин" (5-Б кл.), "Нове покоління" (6-А кл.), "Маркери" та "Бемс" (6-Б кл.), "Патріоти" (7-А кл.), "Фортуна" (7-Б кл.). Результатом цієї зустрічі стала перемога команди "Патріоти" (7-А кл.). 

 

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2019