Субота, 24.08.2019, 00:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Тиждень історії | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 253
Статистика
Друзі сайту
Сайт Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області

У школі з 12.09 по 30.09 проводився Тиждень історії (згідно з наказом Міністерства освіти та науки України: На виконання Указу Президента України “ Про відзначення 25-ї річниці незалежності України ” від 3 грудня 2015 року № 675 пропонуємо протягом 2016 року провести тижні історії під загальноукраїнським гаслом «Незалежність. Від 1991-го – назавжди» та інші заходи, активно висвітлюючи їх на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.) Мета проведення тижня історії: – поглибити знання учнів про ключові події ХХ століття, політичних, громадських, військових, культурних діячів, які були визначними для українського державотворення; – актуалізувати серед учителів та учнів ідеї соборності та суверенності держави – головних передумов розвитку незалежної України; – формувати та розвивати різні види вмінь, навичок, які мають стати фундаментом формування громадянської, історичної та національної свідомості школярів; – активізувати пізнавальний інтерес учнів до державотворчих події історій України ХХ століття; – сприяти розвитку всіх видів інтелекту (академічного, практичного, креативного, емоційного й соціального) як умови всебічного розвитку особистості, її самореалізації; – формувати активну громадянську позицію учнів і почуття патріотизму.

    Розпочався тиждень з перегляду відео  з подальшим обговоренням «Люди свободи» (Це виставка та короткі відеоролики, що розповідають про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України.). Учні 8-9 класів  завдяки перегляду  отримали можливість ближче познайомитись із видатними українцями, які боролися за незалежну Україну.

                         

    13 вересня   в рекреації І поверху пройшла виставка  дитячих  малюнків  «Україна в роки незалежності». Учні молодших класів взяли активну участь у виставці. Багато задоволення отримали батьки, вчителі, учні від перегляду малюнків, з яких випромінювала любов та повага  до своєї країни.

     19 вересня  з учнями 8А, 8Б та 9 класів учитель історії провела лото «Меморі»  (на запам’ятовування дат, діячів, їх висловлювання, пов’язаних із здобуттям української незалежності)

    20 вересня відбувся творчий конкурс «Український віночок – символ України» . Учні 1 – 11 класів взяли активну участь у конкурсі та представили віночки, виготовлені власними руками з підручного матеріалу. 

     16 вересня в міському краєзнавчому музеї  відбулася міська краєзнавча конференція «Історія Первомайщини», присвячена 25 – річчю міста Первомайський,  в якій активну участь взяли учні 10 класу Валєнков Яніслав із презентацією «Трагічні сторінки історії села Єфремівка під час Другої світової війни» та Кравченко Ілля зі своїм дослідженням «У далекому сорок першому» в рамках проекту «У війни не дитяче обличчя». Дослідницька робота Валєнкова Яніслава відзначена Дипломом ІІІ ступеня.

    28 вересня з учнями 7-Б класу було проведено майстер-клас із виготовлення мотанки. Майстер-клас проводив народна умілиця нашого міста Зільберман Наталія Юріївна. 

    Учень 11 класу  Тимошенко Віталій влітку побував у німецькому місті Лібенау  ( у рамках проекту «Забуттю не підлягають…), де в роки Другої світової війни працювала порохова фабрика та відбував покарання наш земляк Паюк Карл Іванович. Зі звітом про поїздку Віталій виступив перед учнями 11 класу. 

     29 вересня вся Україна  згадувала розстріляних в Бабиному Яру. З учнями 9 класу була проведена година спілкування на тему «Бабин Яр – без права на забуття». Учні підготували невеличкі повідомлення, вірші,  продивилися документальну стрічку «Бабин Яр – перерване дитинство» та проект Інтеру «У горя немає терміну давності»

    30 вересня в рекреації І поверху проводилася оглядова виставка із розробленням туристичних маршрутів «Шляхами мальовничої України».

Учнівські колективи виготовили фотографії своїх мандрівок теренами нашої країни. 

 

    За участь в конкурсах учні були відзначені грамотами та дипломами.

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2019