Середа, 17.01.2018, 08:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Новини, анонси | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 169
Статистика
Друзі сайту
Сайт Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області

**********************************************************

ПРОВЕДЕННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ МОНІТОРИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ЯКОСТІ ОСВІТИ
В ІІ ПІВРІЧЧІ 2017/2018 Н.Р.

 **********************************************************

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році - grafik_iii-etap.doc

**********************************************************

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році - grafik-man-2018.docx

**********************************************************

 Зустрічаємо Новий рік

  27 та 28 грудня у школі пройшли новорічні ранки. Для учнів 1-11-х класів були проведені розважально-конкурсні програми.  

**********************************************************

   Педагогічний колектив школи взяв участь у сорок дев'ятій обласній тематичній виставці ефективного педагогічного досвіду "Здоров'язбережувальний освітній простір - основа становлення соціально активної особистості". 

 Директор школи Спінчевська Лідія Ростиславівна презентувала роботу школи за темою "Сучасні орієнтири функціонування школи сприяння здоров'ю в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа".

     

Методична студія за темою "Інтеграція та реалізація наскрізної змістовної лінії "Здоров'я і безпека"  в процесі навчання предметів природничо-математичного циклу".

   

    

**********************************************************

     22 грудня 2017 року співробітниками банку "ПУМБ" було проведено акцію "Напиши Миколайчику свою мрію" для учнів 1-х класів. Діти написали листи Святому Миколаю про свої мрії та з нетерпінням чекають подарунків.

      

   

**********************************************************

У школі організовано виставку новорічних плакатів «Новий рік іде до нас». 

**********************************************************

Свято до Дня Святого Миколая

     19 грудня для учнів 1-4-х класів було проведено свято «Чудотворець Миколай, до нас у гості завітай». Учні дізналися багато цікавого про звичаї та традиції нашого народу. На святі лунали пісні про Святого Миколая, учні із задоволенням переглянули мультфільм про Миколая «Зимова казка». А коли на сцені з’явився Святий Миколай із торбинками, у яких приніс дарунки, радості і захопленню малечі не було меж.

**********************************************************

     Учень 11 класу Валєнков Яніслав посів ІІІ місце в обласному конкурсі "Місцеве самоврядування - це ми!" у номінації "Краща індивідуальна письмова робота на тему "Яке місцеве самоврядування нам потрібне?". Його було нагороджено дипломом та цінним подарунком.  

      

**********************************************************

     Учні школи брали активну участь у І Всеукраїнській благодійній акції "Допоможи солдату - захисти Батьківщину" для підтримки воїнів, що знаходяться на передовій. Президент ВБФ "Діти - наше майбутнє" Ю.Бутко надіслав подяку учням, педагогічному колективу школи, батьківському колективу школи.

**********************************************************

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

     1 грудня 2017 року у школі відбулася зустріч учнів 8-х класів з лікарем-інфекціоністом Первомайської ЦРЛ Авраховою І.В. на тему "Чума ХХІ століття. Основи ВІЛ-інфекції".

     Було проведено конкурс малюнків та плакатів "Молодь проти СНІДу", у якому взяли участь учні 1-11-х класів. Учнівські роботи оглянули та оцінили директор школи Спінчевська Лідія Ростиславівна, лікар Первомайської ЦРЛ Аврахова Ірина Вадимівна. Вони подякували дітям за активну участь, творчий підхід до створення тематичних плакатів та малюнків.

 

    Переможцями конкурсу стали учнівські колективи 3-А класу (класний керівник Кучкова Н.В.) та 3-Б класу (класний керівник Снігуренко Т.І.). Ірина Вадимівна вручила переможцям приз - смачне печиво. Всі були задоволені.

**********************************************************

     29 листопада 2017 року у школі відбулася зустріч учнів 6-А, 9-10 класів з прокурором Первомайської прокуратури Середою С.С., начальником Первомайського міськрайонного відділу з питань пробації Павловою О.Ю., старшим інспектором з ювенальної превенції Первомайського ВП Салом О.А. на тему "Запобігання та протидія злочинності та корупція серед неповнолітніх"

**********************************************************

Зустріч у «Літературній вітальні»

     15 листопада «Літературна вітальня» Первомайської ЗОШ I-III ст.№6 знову гостинно відчинила двері учням і гостям шкіл міста, щоб вшанувати видатного сина українського народу, поета-лірика Андрія Малишка, ознайомити з його творами, послухати пісні, музику до яких написали його творчі побратими-композитори П.Майборода та О.Білаш.

     Захід розпочала керівник творчого клубу Сергєєва Ж.А., яка наголосила, що в народу немає скарбу більшого, ніж його мова. А підготовлена учнями 10 класу Роленком Д., Мицаєм І., Чечуковим А., Лихобабою А.  сценка стала підтвердженням того, що вміння користуватися словом – велике мистецтво.

 

     Усім присутнім було запропоновано долучитися серцем до слова поета-лірика А.Малишка, адже художній світ, створений ним, – це великий і щедрий дар рідній Україні, своєму народові.

     Присутні переглянули уривок фільму «Ніжний вовк», почули поетичні рядки вірша «Слово» у виконанні учениці 8-А класу Бакай Н. Далі звучить пісня «Стежина», а на екрані – чудові краєвиди України.

    Ведучий дійства учень 11 класу  Валенков Яніслав із хвилюванням говорить, що «ота стежина в нашім краї розпочалася  в поета 14 листопада 1912 року в мальовничому селищі Обухові на Київщині серед своєрідної природи». Його розповідь продовжила друга ведуча – випускниця Іванків Анна, яка повідомила, що з тісної селянської хати хлопець виніс найперш незрадливу любов до рідної землі та матері, рідної пісні та слова, промовленого в «колисці з лози, щоб вічним окаянним боржником його нести, страждати і любити». Глядачі переглянули фрагменти фільму про дитинство та юнацькі роки поета, в якого жив потяг до прекрасного. Все це і привело хлопця до Київського інституту народної освіти на літературний факультет, де взяв його під своє могутнє крило Максим Рильський: «Згадайте, Максиме, як у Романівці і добрі люди, не маючи на чому грати,  - на мідних трубах зіграли нам «Рушничка», і ви заплакали…». Із трепетом . мов та чаєчка, читає поезію «За романівським небом» учениця 7-Б класу Тіняєва Ілона.

 

      Ведучий наголошує, що піснею «Вчителько моя» поет низько вклонився всьому вчительству за його плідну працю. Олександр Жуков, учень 7-Б класу прочитав вірш поета «Учитель», у якому автор запевняє: «школярських днів нам не забуть ніколи» і «учіться ж добре!», мовлене на розлуку педагогом, «в душу нам запало». І ось вже звучить незабутня «Вчителько моя», а у вальсі кружляють учениця 9-А класу Глєбова А. та учень 10 класу Підіприголов О. Ця пісня, напевно, нагадала кожному педагогові про його шкільні роки, мудрих наставників.

    Ведучі повідали, що література і пісня - два його улюблені заняття.  Зворушливо читає вірш «Порада» Чистопрудов І., учень 7-Б класу, де ділиться своїми спогадами: «а я обрав нелегке ремесло - шукати слово скарбом таємничим».  Рябініна В. читає вірш «Батьківщина», з якого стає зрозумілим: «То велике щастя наше – мати, Батьківщина - правда і любов!»

     Символом духовного пристанища, моральним сонцем Андрія Малишка була мати. Про одну зустріч із нею поет-пісняр описав у вірші «Сиділа мати, ніби груша дика…», який майстерно прочитала Снігуренко Олеся. Метелін В., учень 7-Б класу, віршем «Правда» переконав присутніх, що навчала мати: «мудрим будь і мужнім будь в житті». І за це в своїх спогадах завжди летів до рідної матусі.  Про це розповів Альохін В., прочитавши вірш «Материнська».

  

     Ведучі розповіли, що А.Малишко добре знав українські народні звичаї, тому його «Пісня про рушник» пережила самого автора і залишається улюбленою. Присутні дізналися й історію її створення. Як звучала ця пісня, коли виконували всі присутні! (до речі, таке виконання всім залом було вперше на таких заходах).

      Шанувальники слова дізналися, що закличним звуком сурми лунає поезія А. Малишка у роки війни проти фашистських нападників. Сином України, сурмачем, поетом і журналістом пішов Андрій Самійлович на фронт. Криволапчук Еліна прочитала поезію «Україно моя». І здалося, наче поет дає наказ Східній Україні, Донеччині: «Стій, як месниця вірна! Хай падають ниць вороги». А як душевно прочитав поезію зі збірки «Битва» учень 8-А класу Кривобок Є. і знову автор запевняє, що «зелену землю закриєм грудьми від бід».

    За словами ведучих, смерть А.Малишка сприйнялась як несправедлива, глибоко трагічна для української літератури подія. У своїй поезій «Пам’яті побратима» Микола  Нагнибіда писав:

«А смерть він зустрів наче птиця,  -

В польоті, у небі мрій…

І сниться Вкраїні, сниться жайворонком у небі Андрій…»

    Бойко Валерія, учениця 8-А класу читає проникливо поезію і ніби запевняє поета:

Душі самотньо так, і серцю сумно,

Та вірш твій знову зводить нас в політ,

До високостей часу, де стодумно

 Й високочоло всім нам жити слід.

    Насамкінець заходу звучить пісня «Знову цвітуть каштани». «Літературна вітальня» причинила свої  двері, а кожен подумки ще продовжував проживати хвилини незабутньої зустрічі. Учні Первомайської ЗОШ I-III ступенів №6 щиро вдячні за підтримку  такого чудового заходу директору школи Спінчевській Л.Р., заступникам директора школи Єрмоленко В.В. та Криловецькій Н.В., а особливо нашим педагогам Погрецькій Л.Я. та Сергєєвій Ж.А., які приклали багато зусиль, щоб відбулася відбулася така незабутня подія.

 

**********************************************************

ХХІІІ загальношкільний чемпіонат гри "КРОКС"

     07 і 08 листопада у школі відбувся ХХІІІ загальношкільний чемпіонат гри "КРОКС" (культурні, розумні, організовані, кмітливі, спритні). Результати гри:

"КРОКСовичок" (2 - 4 класи):

І місце - "Весельчак" (4-А клас), ІІ місце - "Стрибунці" (4-Б клас), ІІІ місце - "Сімейка" (3-А клас);

"Юний КРОКСмен" (5-7 класи):

І місце - "Маркери" (7-Б клас), ІІ місце - "Нове покоління" (7-А клас), ІІІ місце - "Екстрім" (6-Б клас);

"КРОКС" (8-11 класи):

І місце - "Pepsi" (9-А клас), ІІ місце - "Фортуна" (8-Б клас), ІІІ місце - "Аномалія" (10 клас).

 

 

**********************************************************

    9 листопада традиційно відзначається День української писемності. Учні 11 класу, вчителі Первомайської ЗОШ №6 приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який в Україні писали вже у сімнадцятий раз. Девіз цьогорічного радіодиктанту "Нас багато. Ми різні. Але нас об'єднує спільна мета". Текст диктанту "Наші пісні" у прямому ефірі читав його автор - доцент Київського універститету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко.

**********************************************************.

      У школі було проведено ряд заходів до Дня захисника України.

    11 жовтня відбулися спортивні змагання "Козацькі забави", в яких взяли участь учні 1-х класів та вихованці старших груп ДНЗ №14. Дитячий садочок представляли команди "Чемпіони" та "Козачата", школу - команди "Олімпік" (1-А клас) та "Чомусики" (1-Б клас). Змагання пройшли весело та цікаво. Всі команди стали переможцямив певних номінаціях.

     12 жовтня було проведено спортивний захід "Нащадки козацької слави". Змагалися хлопці 7-8-х класів. Команди продемонстрували силу, спритність, витривалість, показали знання з історії козацтва. Перемогу здобула команда "Орли" (8-А клас), ІІ місце посіла команда "Козачата" (7-Б клас), ІІІ місце - команда "Спортивна братва" (7-А клас).

**********************************************************

     11 жовтня 2017 року у 3-Б класі (класний керівник Снігуренко Т.І.) відбулося свято "Містер клас", присвячене Дню захисника України. Хлопці класу змагались між собою. Конкурси були як спортивного характеру, так і інтелектуального. Кожен учасник став переможцем у певній номінації і отримав диплом. А абсолютним переможцем став Деркачов Кирило і йому було присвоєне звання "Містер клас - 2017".

**********************************************************

Складання тестів і нормативів вчителями ЗОШ №6

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року №1045 "Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України" та з метою визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України вчителі школи складали тести і нормативи.

**********************************************************

Змагання до Дня туризму

     22 вересня відбулися міські змагання серед школярів міста, присвячені Дню туризму. Команда школи взяла активну участь у різних етапах змагань, одержавши високі результати. На етапі "Краєзнавство" команда посіла І місце, на етапі "Туристські конкурси" - ІІ, на етапах "Туристська техніка" та "Cпортивне орієнтування" - ІІІ місце. За загальними результатами змагань наша команда посіла ІІ місце.

**********************************************************

Структура навчального року

 2017/2018 навчальний рік розпочинається 1 вересня 2017 року святом - День знань і закінчується не пізніше 1 липня 2018 року.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 29 грудня 2017 року,

ІІ семестр – з 15 січня по 25 травня 2018 року.

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

осінні – з 21 жовтня по 29 жовтня 2017 року,

зимові – з 30 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року,

весняні – з 24 березня по 01 квітня 2018 року.

 

Лист МОН України "Про деякі питання щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році" - /metodichni_rekomendaciji_z_vr.zip

**********************************************************

До уваги класних керівників!

Документи: виховний план школи, Єдині вимоги до учнів школи, теми батьківських зборів можна завантажити за посиланням: http://pervsc6.ucoz.ua/load/6-1-0-103

**********************************************************

Лист Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 23.08.2017 №01-38/3382 "Про зміни до оцінювання навчальних досягнень учнів і ведення записів у класних журналах 5–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році" - /dnio_zhurnal.docx

**********************************************************

Наказ відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області від 23.08.2017 №304 "Про використання навчальної літератури в загальноосвітніх навчальних закладах міста" - /304.docx

**********************************************************

Навчальні програми 2017/2018 навчальний рік - http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html 

Підручники 2017/2018 навчальний рік - http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/elektronni-pidruchniki.html

**********************************************************

     Про оновлені навчальні програми для учнів 5 – 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів - Презентація

**********************************************************

       

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2018