Вівторок, 15.10.2019, 23:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Новини, анонси | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 266
Статистика
Друзі сайту
Сайт Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області

15 жовтня для учнів 3-4-х класів було проведено змагання  "Козацькі забави", присвячені Дню захисника України.


11 жовтня 2019 року відбулися Чергові вибори Президента шкільного самоврядування (республіки Сузір'я). Найбільшу кількість голосів виборців отримав кандидат від 9-Б класу Лактіонов Ілля Володимирович! Бажаємо успіхів в подальшій роботі!


9 жовтня 2019 року  для учнів 9-х класів було  проведено спортивні змагання "Естафета мужності", присвячені  Дню захисника  України.


 02 жовтня 2019 року  Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 долучилась до проведення "ІІ Всеукраїнського уроку доброти" (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, яке відзначається 4 жовтня. З метою ознайомлення школярів із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв'язання проблеми безпритульних тварин і чинними правовими нормами, що стосуються тварин; виховання в учнів відповідальності, емпатії та чуйності були проведені "уроки доброти" в початкових класах та в 5- А класі. Вчителі ознайомили учнів з історією одомашнення тварин; сформували уявлення дітей про правила догляду за домашніми тваринами; закріпили знання та навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами.

1-А клас (класний керівник Колєсник Н.В.)

1-Б клас (класний керівник Снігуренко Т.І.)

2-А клас (класний керівник Половинко Н.С.)

2-Б клас (класний керівник Коваленко Л.В.)

2-В клас (класний керівник Кусій К.В.)

3-А клас (класний керівник Заночкіна С. В.)

3-Б клас (класний керівник Ганженко Н. П.)

4-А клас (класний керівник Щепілова І. М.)

4-Б клас (класний керівник Нирко Л.І.)

5-А клас ( класний керівник Новаковська І. В.)


25 вересня 2019 року серед школярів міста відбулися змагання до Всесвітнього Дня туризму. Команда Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 стала переможницею на етапі "Туристські конкурси" (конкурс вогневищевих) та посіла ІІ загальнокомандне місце. Вітаємо учнів 10 класу та їх класного керівника Сергєєву Ж.А. з перемогою.

 


Вітаємо вчителя фізичної культури Блохіну Олену Леонідівну, призера ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"


12 вересня 2019 року на базі школи відбулося вже традиційне Свято мікрорайону, присвячене 76-й річниці визволення Первомайщини від нацистських загарбників у Другій світовій війни. Святкова програма складалася з літературно-музичної композиції, спортивних змагань, а також виставки квітів «Вітаємо тебе, Первомайщино!».


Інформаційний лист "Щодо впровадження норм нової редакції Українського правопису в освітньому процесі"


    11 вересня 2019 року в рамках проведення Днів сталої енергії в місті пройшов велоквест «Знайди енергію» серед старших учнів закладів освіти міста. Велоквест проходив під девізом «Велосипед – найекологічніший транспорт! Велоквест – енергія руху». в ньому прийняло участь 7 команд - по 3 учня та відповідальний вчитель. Учні весело та змістовно провели час, пройшовши 9 локацій, де відповідали на запитання про енергозбереження та енергоефективність та набирали бали. Команда нашої школи посіла 2 місце! Вітаємо переможців, а також усіх учасників велоквесту!


    З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у нашій школі 9 вересня 2019 року пройшов День здоров’я.  Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети та спортивні конкурси. Учні разом з класними керівниками та батьками варили польову кашу, якою потім пригощали всіх бажаючих. Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії. Цей день став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.


Інформація для класних керівників "Про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019/2020 н.р."


Лист Міністерства освіти і науки України від 27.06.2019 № 1/9-414 "Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н. р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок"


Презентація "Спільні заходи закладів охорони здоров'я та закладів освіти по проведенню додаткових заходів імунізації від кору"


Наказ відділу освіти від 28.08.2019 №277 "Про використання навчальної літератури в закладах загальної середньої освіти міста Первомайський у 2019/2020 навчальному році"


2  вересня 2019  року в Первомайській школі І-ІІІ ступенів №6 сумісно з педагогічним колективом Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості було організовано та проведено квест «Моя Україна – безпечна країна». Активну участь в заході взяли учні 2-4 класів та 6-10 класів. Під час квесту діти відвідали безліч цікавих локацій, а саме: «Я маю право», «Сонячна абетка», «Інтелектуальна країна», «Геометричне моделювання», «Я – учасник дорожнього руху», «Караоке – заспіваємо разом», «Аквагрим» та інші. Під час кожної локації діти виконували цікаві завдання, які розкривали не тільки інтелектуальний потенціал кожного учня, а також й творчий. Заключним етапом квесту був «Танцювальний флешмоб» під час якого всі учасники квесту виконали урочисту шкільну пісню та відтворили рухи, які вивчали під час локації «Танцюють всі».

 


Лист МОН № 1/9-531 від 23.08.19 року "Щодо ціннісно орієнтованої тематики проведення Першого уроку та навчання у 2019/2020 навчальному році"


Увага!

Інструкція для батьків "Електронна реєстрація в ЗЗСО"

Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-227 від 05.04.2019 "Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році"


       Міжнародний День Світла – Науковий фестиваль, НТУ “ХПІ”, Харків


  «Інноваційний кампус НТУ «ХПІ»


Про проведення інформаційно-просвітницької кампанії «Уважні батьки» - http://pervsc6.ucoz.ua/load/1-1-0-119


                 

Відповідно до Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Консультативної місії Європейського Союзу, проводиться дослідження «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів».

Дослідження проводиться у формі інтернет-опитування з використанням анонімного електронного опитувальника за посиланням: http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549?lang=uk

Інформація про соціологічне опитування «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів».


      06 квітня відбувся фінал чемпіонату Харківської області з гри "Що? Де?   Коли?" серед учнівської молоді. Команда нашої школи, яка протягом двох останніх років є переможницею міського етапу гри, у фіналі посіла ІІІ призове місце. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Наказ №92 від 25.03.2019 "Про затвердження Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу у 2019 році"

  

Інформаційний лист "Заходи щодо кору"


Перелік підручників для 6 і 11 класів, підготовлених видавництвом «Ранок», щодо яких конкурсними комісіями прийняті рішення про доцільність надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та про їх участь у ІІ етапі Конкурсу.


Інформаційний лист "Про відзначення 22 березня 2019 року Всесвітнього дня води" -/1_9-124.pdf


Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2019