Понеділок, 20.01.2020, 08:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Новини, анонси | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 278
Статистика
Друзі сайту
Сайт комунального закладу "Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області"

 


       Інформація

щодо номерів телефонів  «гарячих ліній», що надають інформаційну та консультативну допомогу з питань булінгу, торгівлі людьми, домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Усі «гарячі лінії» працюють анонімно, безкоштовно.

  • Національна  дитяча  «гаряча лінія» 0800 500-225(зі стаціонарного телефону), 116 111(з мобільного телефону).
  • Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800 500-335 (зі стаціонарного телефону), 116 123 (з мобільного телефону).
  • Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультуванню мігрантів 0 800 505-501 (зі стаціонарного телефону), 527   (з мобільного телефону).

   19 грудня на базі нашого освітнього закладу відбулось міське методичне об'єднання заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів-організаторів. Під час заходу гостей нашої школи зі святом Святого Миколая привітав творчий колектив талановитої учнівської спільноти. Вчитель української мови та літератури Погрецька Л.Я. та класний керівник 6-А класу Іваненко К.В. в межах методичного об'єднання провели виховний захід за темою "Пий воду з джерела свого".


19 грудня учні нашої школи приймали привітання від творчої та талановитої учнівської спільноти зі святом Святого Миколая

 


     У народі говорять: "Зима прийшла - свята привела". Саме тому 13 грудня 2019 року класним керівником 8-А класу Макаровою О.В. був проведений виховний захід "Зимові свята в Україні", метою якого було ознайомити учнів із народними зимовими святами та обрядами, сприяти вихованню поваги до збереження традицій і звичаїв рідної України, національної свідомості та гордості, любові до Батьківщини.

    Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій. Діти цікаво розповідали про історію виникнення свят зимового циклу, а також колядували, щедрували та засівали, проводили різні конкурси. По закінченню учасникам дійства були вручені солодкі подарунки.


    З нагоди відзначення Дня Збройних сил України, 6 грудня в ЗОШ № 6 проведені спортивні змагання між учнями 1-Б та 2-их класів спільно з батьками, спрямовані на виховання патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції, любові до Батьківщини. Учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання, а вболівальники активно підтримували їх. Спортивний захід став справжнім святом для дітей та дорослих.


     Учні 1-5 класів нашої школи після проведення уроків доброти отримали сертифікат учасника рекорду України та пригодницьку настільну гру від "Happy Paw" та ТМ "Purina", яку під час загальношкільної лінійки урочисто вручив директор школи Єрмоленко Вікторія Володимирівна. Наші учні із зацікавленням поринули у гру під час якої мали можливість побувати у несподіваних ситуаціях та в цікавій формі ознайомитися з особливостями догляду за собаками, а також можливими наслідками неправильної поведінки з чотирилапими.


    11 листопада 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості, присвячені Дню української писемності та мови. Були  нагороджені переможці та лауреати Обласного фестивалю ораторського мистецтва. У 2019 році він був приурочений до 125-річчя від дня народження видатного українського письменника О. Довженка, слова якого стали темою фестивалю: «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя».

    Лауреатом ХІХ Обласного фестивалю ораторського мистецтва став учень 10 класу Удовіченко Андрій, якого особисто привітав В. Ігнатьєв, заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки.  З лауреатами фестивалю проведено «аукціон знань» з історії української писемності та мови, епізодом до якого стали слова: «Сучасне – завжди на дорозі з минулого в майбутнє» (О. Довженко).

    Андрій та його вчитель Сергєєва Жанна Андріївна  отримали дипломи й цінні подарунки від оргкомітету ХІХ Обласного фестивалю ораторського мистецтва.


Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України

Щодо запобігання нещасних випадкам  із людьми на водних об’єктах - Правила поведінки


Наказ відділу освіти виконкому Первомайської міської ради Харківської області від  12.11.2019 №415  "Про  організацію і проведення І(шкільного) та  ІІ(міського) етапів XІX Всеукраїнського конкурсу  учнівської  творчості серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Первомайський у 2019/2020 навчальному році"


Лист Головного управління Держпродсподивслужби в Харківській області від 07.11.2019  № 4.1-057/2/13219-9 «Про ускладнення санітарно-епідемічної ситуації з вірусного гепатиту А» 


Графік проведення змагань XXVІ загальношкільного чемпіонату інтелектуально-розвиваючої гри «КРОКС» 

  •   2-4 класи – 19.11.2019 о 12.00
  •   5-7 класи – 20.11.2019 о 13.00
  •   8-11 класи – 21.11.2019 о 14.00

Лист Міністерства освіти і науки України від 30.10.2019 №1/9-672 «Щодо реєстрації експертів для здійснення експертизи електронних версій підручників для 3 та 7 класів закладів загальної середньої освіти»


Лист Департаменту науки і освіти Харківської  обласної державної адміністрації від 21.10.2019 № 01-32/4884 "Про навчання педагогічних працівників за програмою «Електронне освітнє середовище закладу загальної середньої освіти»

 

Лист Міністерства освіти і науки України від 01.10.2019 № 6/593-19 «Про проведення науково-технічного конкурсу «Еко-Техно Україна 2020»


Інформаційний лист про зміну графіка проведення онлайн-тренінгів з підготовки учнів до ІІ та ІІІ  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів


Лист Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України» від 25.10.2019 № 3.1/6986 «Про реєстрацію випадків вірусного гепатиту А та заходи щодо недопущення ускладнення епідситуації»


Лист Міністерства освіти і науки України від 22.10.2019 № 6/692-19 «Про Всеукраїнську премію «Диво-Дитина 2020»


24 жовтня 2019 року у ЗОШ №6 в 1-Б класі пройшло свято "Посвята в першокласники" (класний керівник Снігуренко Т.І.). Учні весело зустрілися зі своїми улюбленими мультиплікаційними героями Машею, Ведмедиком та Феєю казок. Теплі вітання та побажання отримали першокласники та їх батьки від директора школи Єрмоленко В.В., яка в кінці свята вручила кожному "Свідоцтво першокласника Нової української школи".


17 жовтня 2019 року у школі було проведено міський семінар-практикум класних керівників 5-11-х класів за темою "Шляхи впровадження Програми виховних заходів питань протидії торгівлі людьми". Під час засідання учасники семінару відвідали виховний захід з елементами тренінгу "Скажемо насильству - стоп!" (ведучі групової роботи - Дрозд Е.Л., класний керівник 9-А класу, Погрецька Л.М., методист психологічної служби, працювали в групах "Насильство - проблема, яку не варто замовчувати", під час якої складали алгоритм реагування педагога на факт виявлення насильства в учнівському середовищі, складали алгоритм дії батьків. Також з усіма учасниками проведено психологічну вправу "Баланс бажаний і реальний".

  


15 жовтня для учнів 3-4-х класів було проведено змагання  "Козацькі забави", присвячені Дню захисника України.


11 жовтня 2019 року відбулися Чергові вибори Президента шкільного самоврядування (республіки Сузір'я). Найбільшу кількість голосів виборців отримав кандидат від 9-Б класу Лактіонов Ілля Володимирович! Бажаємо успіхів в подальшій роботі!

 


9 жовтня 2019 року  для учнів 9-х класів було  проведено спортивні змагання "Естафета мужності", присвячені  Дню захисника  України.


 02 жовтня 2019 року  Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 долучилась до проведення "ІІ Всеукраїнського уроку доброти" (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, яке відзначається 4 жовтня. З метою ознайомлення школярів із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв'язання проблеми безпритульних тварин і чинними правовими нормами, що стосуються тварин; виховання в учнів відповідальності, емпатії та чуйності були проведені "уроки доброти" в початкових класах та в 5- А класі. Вчителі ознайомили учнів з історією одомашнення тварин; сформували уявлення дітей про правила догляду за домашніми тваринами; закріпили знання та навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами.

1-А клас (класний керівник Колєсник Н.В.)

1-Б клас (класний керівник Снігуренко Т.І.)

2-А клас (класний керівник Половинко Н.С.)

2-Б клас (класний керівник Коваленко Л.В.)

2-В клас (класний керівник Кусій К.В.)

3-А клас (класний керівник Заночкіна С. В.)

3-Б клас (класний керівник Ганженко Н. П.)

4-А клас (класний керівник Щепілова І. М.)

4-Б клас (класний керівник Нирко Л.І.)

5-А клас ( класний керівник Новаковська І. В.)


25 вересня 2019 року серед школярів міста відбулися змагання до Всесвітнього Дня туризму. Команда Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 стала переможницею на етапі "Туристські конкурси" (конкурс вогневищевих) та посіла ІІ загальнокомандне місце. Вітаємо учнів 10 класу та їх класного керівника Сергєєву Ж.А. з перемогою.

 


Вітаємо вчителя фізичної культури Блохіну Олену Леонідівну, призера ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"


12 вересня 2019 року на базі школи відбулося вже традиційне Свято мікрорайону, присвячене 76-й річниці визволення Первомайщини від нацистських загарбників у Другій світовій війни. Святкова програма складалася з літературно-музичної композиції, спортивних змагань, а також виставки квітів «Вітаємо тебе, Первомайщино!».


Інформаційний лист "Щодо впровадження норм нової редакції Українського правопису в освітньому процесі"


    11 вересня 2019 року в рамках проведення Днів сталої енергії в місті пройшов велоквест «Знайди енергію» серед старших учнів закладів освіти міста. Велоквест проходив під девізом «Велосипед – найекологічніший транспорт! Велоквест – енергія руху». в ньому прийняло участь 7 команд - по 3 учня та відповідальний вчитель. Учні весело та змістовно провели час, пройшовши 9 локацій, де відповідали на запитання про енергозбереження та енергоефективність та набирали бали. Команда нашої школи посіла 2 місце! Вітаємо переможців, а також усіх учасників велоквесту!


    З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у нашій школі 9 вересня 2019 року пройшов День здоров’я.  Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети та спортивні конкурси. Учні разом з класними керівниками та батьками варили польову кашу, якою потім пригощали всіх бажаючих. Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії. Цей день став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.


Інформація для класних керівників "Про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019/2020 н.р."


Лист Міністерства освіти і науки України від 27.06.2019 № 1/9-414 "Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н. р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок"


Презентація "Спільні заходи закладів охорони здоров'я та закладів освіти по проведенню додаткових заходів імунізації від кору"


Наказ відділу освіти від 28.08.2019 №277 "Про використання навчальної літератури в закладах загальної середньої освіти міста Первомайський у 2019/2020 навчальному році"


2  вересня 2019  року в Первомайській школі І-ІІІ ступенів №6 сумісно з педагогічним колективом Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості було організовано та проведено квест «Моя Україна – безпечна країна». Активну участь в заході взяли учні 2-4 класів та 6-10 класів. Під час квесту діти відвідали безліч цікавих локацій, а саме: «Я маю право», «Сонячна абетка», «Інтелектуальна країна», «Геометричне моделювання», «Я – учасник дорожнього руху», «Караоке – заспіваємо разом», «Аквагрим» та інші. Під час кожної локації діти виконували цікаві завдання, які розкривали не тільки інтелектуальний потенціал кожного учня, а також й творчий. Заключним етапом квесту був «Танцювальний флешмоб» під час якого всі учасники квесту виконали урочисту шкільну пісню та відтворили рухи, які вивчали під час локації «Танцюють всі».

 


Лист МОН № 1/9-531 від 23.08.19 року "Щодо ціннісно орієнтованої тематики проведення Першого уроку та навчання у 2019/2020 навчальному році"


Увага!

Інструкція для батьків "Електронна реєстрація в ЗЗСО"

Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-227 від 05.04.2019 "Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році"


       Міжнародний День Світла – Науковий фестиваль, НТУ “ХПІ”, Харків


  «Інноваційний кампус НТУ «ХПІ»


Про проведення інформаційно-просвітницької кампанії «Уважні батьки» - http://pervsc6.ucoz.ua/load/1-1-0-119


                 

Відповідно до Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Консультативної місії Європейського Союзу, проводиться дослідження «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів».

Дослідження проводиться у формі інтернет-опитування з використанням анонімного електронного опитувальника за посиланням: http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549?lang=uk

Інформація про соціологічне опитування «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів».


      06 квітня відбувся фінал чемпіонату Харківської області з гри "Що? Де?   Коли?" серед учнівської молоді. Команда нашої школи, яка протягом двох останніх років є переможницею міського етапу гри, у фіналі посіла ІІІ призове місце. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Наказ №92 від 25.03.2019 "Про затвердження Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу у 2019 році"

  

Інформаційний лист "Заходи щодо кору"


Перелік підручників для 6 і 11 класів, підготовлених видавництвом «Ранок», щодо яких конкурсними комісіями прийняті рішення про доцільність надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та про їх участь у ІІ етапі Конкурсу.


Інформаційний лист "Про відзначення 22 березня 2019 року Всесвітнього дня води" -/1_9-124.pdf


Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2020